Uwielbiana uczestniczka "Sanatorium miłości" rozpocznie karierę w telewizji. Niedługo wystąpi w popularnym show

Uwielbiana uczestniczka "Sanatorium miłości" rozpocznie karierę w telewizji. Niedługo wystąpi w popularnym show Źródło: Wikipedia Commons/Emin Allahverdi

"The Voice Senior" to nowy program, który wkrótce może stać się - kolejnym po "Sanatorium miłości" - wielkim hitem stacji TVP. Co ciekawe, jedna z uczestniczek "Sanatorium" najprawdopodobniej zostanie zatrudniona przez TVP.

"The Voice Senior" już wkrótce będzie miało swoją premierę w TVP. Czy będzie tak popularne jak "Sanatorium miłości" oraz "The Voice of Poland"? Już jesienią poznamy odpowiedź na to pytanie. Według ekspertów, program może w błyskawicznym tempie podbić serca szczególnie starszej publiczności stacji.

TVP ma świadomość tego, że gwiazdy "Sanatorium miłości" skutecznie przyciągają widzów przed telewizory, a także z powodzeniem tworzą z nich stałych fanów. To właśnie dlatego, jak twierdzą, jedna z gwiazd "Sanatorium" została zatrudniona także w "The Voice Senior". Jej uczestnictwo w kolejnym programie TVP może być dla stacji strzałem w dziesiątkę, a jej może zapewnić spektakularną karierę. 

Jesienią rusza nowa produkcja stacji TVP. Czy gwiazda "Sanatorium miłości" zrobi karierę w "The Voice Senior"?

Nina to gwiazda "Sanatorium miłości", którą widzowie stacji pokochali od samego początku. Choć jak na razie jeszcze nie znalazła towarzysza swojego życia, to wciąż go poszukuje. Ma 62 lata i wcale się nie śpieszy, nie czuje także presji czasu związanej ze swoim wiekiem. Czerpie z życia pełnymi garściami, a jej pasją jest samo życie.

Stacja TVP zaproponowała Ninie kolejną propozycję - tym razem związaną z uczestnictwem w "The Voice Senior". Czy Nina będzie śpiewała w nowym programie stacji? Nie, nie taka będzie jej rola. Zamiast tego będzie stała za kulisami i motywowała lub pocieszała uczestników przed i po występach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne informacje. Nie żyje Lucjan Węgrowicz
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

 - Zrobię dla nich wszystko: zaśpiewam, zatańczę i pocieszę słowami "nie przejmuj się, wystąpiłeś w telewizji" - mówi Nina w rozmowie z dziennikarzami portalu Wirtualna Polska.

Trzeba przyznać, że ciężko znaleźć kogoś lepszego na tę funkcję, a Nina z pewnością wywoła uśmiech zarówno na twarzach uczestników, jak i widzów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł