Uczestnik "The Voice" tak się ubrał, że kontrowersyjne stroje Michała Szpaka to przy tym nic. TVP musiało go ocenzurować

Uczestnik "The Voice" tak się ubrał, że kontrowersyjne stroje Michała Szpaka to przy tym nic. TVP musiało go ocenzurować Źródło: .

W jury programu The Voice zasiada Michał Szpak czyli osoba, która od początku szokowała swoim wizerunkiem. Jednak czegoś takiego wiele osób jeszcze nie widziało. Ubiór uczestnika programu trzeba było ocenzurować.

Ostatnio w The Voice pojawił się uczestnik, którym swoim charakterystycznym stylem szybko zwrócił uwagę jury i publiczności. Choć w jury zasiadał znany z zaskakujących kreacji Michał Szpak, to nie juror musiał być ocenzurowany przez TVP, a właśnie uczestnik.

Uczestnik The Voice ocenzurowany w programie

Uczestnikiem, który wzbudził takie zainteresowanie, był Filip Czyżykowski. Wystąpił na scenie razem z inną uczestniczką, Sonią Michalczuk. Wykonywali utwór Rolling Stones "Gimmie Shelter", czym skradli serca publiczności. Jednak nie tylko wykonanie zwróciło uwagę wszystkich.

Chwilę przed występem pokazano, jak Filip brał udział w próbach, w których przygotowywali się do wykonania utworu. Przy wszystkim obecny był Michał Szpak w koszulce AC/DC. Jednak w tym momencie to nie ubiór znanego wokalisty najbardziej rzucił się w oczy.

Internauci zastanawiali się co znajduje się pod cenzurą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że koszulką, którą miał na sobie Filip, została zasłonięta przez cenzurę. To szybko zaciekawiło widzów, którzy chcieli wiedzieć, czy znalazł się na niej obraźliwy nadruk czy też może element nagości. Niektórzy dopatrywali się nawet wątku politycznego, który mógł nie pasować emitującej program stacji TVP, która otwarcie popiera Prawo i Sprawiedliwość.

- Co ten koleś ma na koszulce, że cenzurują? Konstytucja? - pytał internauta.

- Co to za cenzura? - pisano w komentarzach.

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Jak się jednak okazało, nadruk na koszulce przedstawiał logo sieci kawiarni, znanej z rockowej stylistyki. Z racji, iż firma nie miała kontraktu ze stacją na reklamę, nadruk trzeba było zamazać.

fot. screen/tvp

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł