The Voice, problem
.
Monika Majko - 21 Stycznia 2020

Gwiazda polskiego "The Voice" o krok od śmierci. Pilny apel, liczy się każda godzina

"The Voice" sprawił, że poznała ją cała Polska. Dzisiaj uczestniczka muzycznego show walczy o życie. Opublikowała dramatyczny apel w internecie, kończy jej się czas.

"The Voice" było jej przepustką do muzycznego świata, kobieta zachwyciła swoim głosem tysiące widzów programu. Dziś wokalistka toczy dramatyczną walkę o życie. Zostało jej niewiele czasu, liczy się każda godzina. Udostępniła w internecie dramatyczny apel o pomoc.

"The Voice" sprawił, że pokochały ją tysiące widzów

Młoda wokalistka była finalistką 8. edycji "The Voice of Poland". Maja Kapłon od urodzenia ma poważne problemy z kręgosłupem, lekarze umieścili ją w gorsecie już w wieku 4 lat. Od tamtego czasu lądowała na stole chirurgicznym 18 razy, a każda z operacji kosztowała ją wiele cierpienia i bólu. Ostatni zabieg przeszła w wieku 20 lat, ustabilizowano jej kręgosłup metalowym prętem, który miał być stałym rozwiązaniem problemu.

Wypłynęła prawda o młodszej córce Marty Kaczyńskiej. Mama ukrywa ją przed mediamiWypłynęła prawda o młodszej córce Marty Kaczyńskiej. Mama ukrywa ją przed mediamiCzytaj dalej

- Wszystko posypało się w tym roku, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i kłucie w klatce piersiowej. Po dłuższych spacerach zaczynało mnie boleć biodro, przez co nie mogłam spać po nocach. Po badaniach okazało się, że stalowy pręt, który miał trzymać mój kręgosłup do końca życia - pękł już dwa lata temu! - napisała Maja Kapłon.

Uczestniczka "The Voice" walczy o życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaRęka kobiety była cała w rybich łuskach. Lekarze dokonali niemożliwego odkryciaCzytaj dalej

Stan jej zdrowia pogarsza się z każdym dniem, dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie zostało jej wiele czasu. Na swoich mediach społecznościowych wokalistka publikuje informacje o postępującej chorobie. Gorąco apeluje o pomoc.

- Wyziębiłam nogi przez otwarte okno, więc mam problemy z nerkami, ale nie da się inaczej, żebym mogła swobodnie oddychać. Muszę ćwiczyć płuca. Każda kreska więcej w pojemności płuc daje nadzieję, że wytrzymają do czasu operacji. Robię sobie krótkie spacery wg zaleceń lekarza, ale skutkują one bólami bioder. Nie mogę przez nie często spać w nocy... Oprócz tego mam robioną refleksologię, czyli masaże zakończeń nerwowych na stopach, aby usprawnić prace narządów wewnętrznych. Dochodzą różne kolejne bóle, ale najbardziej niepokojące jest kłucie w płucach - napisała Maja Kapłon na stronie swojej zbiórki internetowej.

Dzisiaj grzeje:

1. ''Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły
2. Media przemilczały sprawę. Zmarł uwielbiany bohater "Chłopaków do wzięcia"

Dziewczyna założyła internetową zbiórkę pieniędzy na leczenie, które może uratować jej życie. Jej jedyną nadzieją jest niesamowicie droga operacja w Stanach Zjednoczonych. Na ten cel potrzebuje aż 5 milionów złotych. Do tej pory, poprzez portal siepomaga, udało się zebrać niewiele ponad połowę tej kwoty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

ŻonaZ garażu dobiegały dziwne hałasy. Kiedy żona poszła tam i poznała sekret męża, polały się łzyCzytaj dalej

źródło: Siepomaga

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News