Finalistka "The Voice of Poland" pokazała zdjęcie po operacji. Ból, pot i łzy, ale efekty wyciskają łzy z oczu

Finalistka "The Voice of Poland" pokazała zdjęcie po operacji. Ból, pot i łzy, ale efekty wyciskają łzy z oczu Źródło: Instagram maja_kaplon

"The Voice" otworzył jej drzwi do wielkiej kariery, jednak ze względu na problemy zdrowotne musiała ją zawiesić. Teraz wokalistka pokazała jak wygląda po poważnej operacji, którą musiała przejść.

"The Voice" to popularny program telewizyjny, który pomógł wybić się wielu zdolnym ludziom. Z pewnością należy do nich Maja Kapłon, którą na Instagramie śledzi ponad 27 tys. ludzi.

"The Voice" pozwolił jej zaistnieć

"The Voice" dał Mai Kapłon szansę na to aby spełnić swoje marzenia o śpiewaniu. Wokalistka została finalistką "The Voice", jednak w związku ze swoimi problemami zdrowotnymi zmuszona była tymczasowo zawiesić swoją muzycznej kariery. Od dawna zmagała się z dużymi problemami z kręgosłupem. Posiadała wszczepiony metalowy pręt, jednak nie było to rozwiązanie, które ją satysfakcjonowało. W sieci w jednym z serwisów crowdfoundingowym pojawiła się swego czasu zrzutka na jej operację. Zabieg musiał zostać przeprowadzony w Stanach Zjednoczonych. W stosunkowo krótkim czasie pieniądze zostały zebrane dzięki wpłatom fanów, a gwiazda "The Voice" poleciała do USA na zabieg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Podzieliła się niesamowitym zdjęciem

Maja Kapłon wstawiła ostatnio na Facebooka wpis, który tłumaczy jej absencję w mediach społecznościowych. We wzruszającym wpisie przyznaje, że miewa gorsze i lepsze dni związane z różnymi poziomami bólu jaki odczuwa, jednak jest zadowolona z efektów, które otrzymała po poważnej operacji. Gwiazda przyznała, że musi na nowo nauczyć się zupełnie podstawowych czynności takich jak chodzenie, siedzenie czy łapanie równowagi. Jednocześnie zaznaczając, że nawet w obliczu tych wszystkich trudności jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Zdjęcie, które może zszokować

The Voice pokazał jej talent, ale to jak młoda gwiazda potrafiła reagować na codzienny ból pokazało jaką osobą jest prywatnie. Na zamieszczonym zdjęciu możemy zauważyć jak wielkim problemem był kręgosłup Mai. To niesamowite, z jakim bólem musiała się borykać i chociaż wokalistka nigdy nie ukrywała, że jej marzeniem jest pozbyć się garbu, to nadal trudno powstrzymać wzruszenie. Maja jednocześnie zaapelowała do wszystkich chorujących na skoliozę, aby szukali właściwych lekarzy, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Obecnie przebywa w Newark, gdzie przechodzi rehabilitację. Ostateczną diagnozę pozna po kontroli u lekarza, która wyznaczona jest na za trzy tygodnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Do sieci trafił kontrowersyjny apel polskiej policji dotyczący koronawirusa. Przecieramy oczy ze zdumienia
  4. Smutek gwiazdora disco polo. Sytuacja jest tragiczna, zdjęcia mówią same za siebie
  5. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News