Znamy nazwiska jurorów The Voice of Poland, Kids i Senior. Wiele z nich to ogromne zaskoczenie

Znamy nazwiska jurorów The Voice of Poland, Kids i Senior. Wiele z nich to ogromne zaskoczenie Źródło: .

"The Voice of Poland" to wielki hit TVP. Telewizja postanowiła po pewnym czasie rozszerzyć produkcję i zrobiła edycję "Kids" i "Senior". Właśnie poznaliśmy skład jury muzycznego show, które z pewnością wielu widzów wprawi w osłupienie.

"The Voice of Poland" osiągnął tak ogromny sukces, że TVP zdecydowało się zainwestować w pokrewne edycje muzycznego show. Tak narodziła się formuła "The Voice Kids" i nowa edycja programu "The Voice Senior", która już wkrótce zagościć ma na ekranach telewizorów. Właśnie ogłoszono, kto zasiądzie w jury w nowej odsłonie wszystkich trzech produkcji. Niektóre nazwiska moją bardzo zdziwić widzów. 

"The Voice of Poland" najpopularniejszym muzycznym show w Polsce

"The Voice of Poland" to najchętniej oglądany przez widzów program muzyczny w Polsce. Show ma na swoim koncie już 9 edycji i jest odpowiedzialne za spektakularną karierę takich gwiazd, jak Mateusz Ziółko, Krzysztof Iwaneczko czy Natalia Nykiel. 

Teraz TVP otwiera się na nową formułę hitu i zaprasza do udziału w wokalnych zmaganiach wszystkich, niezależnie od przedziału wiekowego. Właśnie poznaliśmy obsadę jurorską "The Voice of Poland", "The Voice Kids" - skierowaną do najmłodszych talentów, a także nowość - "The Voice Senior" dla starszych muzyków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Znamy nazwiska jurorów wszystkich trzech "The Voice" 

Jeszcze nie wiadomo dokładnie, kto zostanie przyporządkowany do której edycji show, ale z pewnością możemy mówić o tym, że konkurs wokalny oceniać będą największe sławy polskiej sceny muzycznej. W słynnych czerwonych fotelach zasiądą: Michał Szpak, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, a także duet z Afromental, czyli Tomson i Baron. 

Te gwiazdy wystąpiły w spocie reklamowym całego muzycznego przedsięwzięcia, czym potwierdziły, że wchodzą w skład jury wszystkich trzech odsłon formatu "The Voice". Wcześniej potwierdzony został również udział Alicji Majewskiej i Kamila Bednarka. Spekulacji dotyczących nowych odsłon wielkiego hitu TVP również narodziła się w ostatnim czasie cała masa. 

Pojawiły się też głosy, kto zajmie się prowadzeniem poszczególnych programów. Mówi się o tym, że Marcelina Zawadzka ma być gospodynią "The Voice of Poland", Ida Nowakowska ma prowadzić "The Voice Kids", a Marcie Manowskiej przypadnie "The Voice Senior", nie są to jednak potwierdzone informacje. Wszystko będzie jasne dopiero wtedy, kiedy ruszy nowa, powakacyjna ramówka TVP. Z pewnością fani nie spodziewali się, że w jury zobaczą aż tyle wspaniałych gwiazd i jest to ogromne zaskoczenie, jednak Telewizja Polska robi wszystko, by przyciągnąć jak największą liczbę widzów przed telewizory. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kwaśniewska została mamą! Córka prezydenta w końcu pochwaliła się swoim maluszkiem. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą
  2. Nie żyje piękna gwiazda. Jej partner odrąbał jej głowę, a zdjęciem pochwalił się w internecie
  3. Takim wózkiem będą jeździć polskie sześcioraczki. Przez ten widok oczy wychodzą z orbit
  4. Chciał, by jego żona nie cierpiała. Rafał poderżnął jej gardło dwa razy
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. "W przypadku Dawida doszło do tragedii". Wstrząsające słowa byłego szefa wydziału zabójstw Komendy Stołecznej Policji
  7.  

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu