"The Voice"
Screen "The Voice of Poland" TVP
Monika Majko - 15 Listopada 2020

Wszystko na oczach milionów telewidzów. Wielka wpadka w "The Voice", internauci oburzeni

"The Voice" jest coraz bliżej rozstrzygnięcia, TVP wyemitowało pierwszy odcinek finałowy 11. edycji popularnego talent show. Widzowie od razu zwrócili uwagę na jedną rzecz, wielka wpadka stacji zaskoczyła fanów programu.

"The Voice" zanotował ogromną wpadkę już w pierwszym finałowym odcinku tegorocznej edycji talent show. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, tego nikt się nie spodziewał na wizji. Po emisji odcinka w sieci wybuchła prawdziwa burza.

"The Voice" - widzowie są zażenowani wpadką stacji

TVP wyemitowało pierwszy odcinek finałowy 11. edycji "The Voice of Poland". O główną wygraną, czyli kontrakt płytowy i 50 tys. zł ubiegało się szesnaścioro uczestników, po czterech z każdej drużyny. Na fotelach jutorów w tej edycji zasiedli: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz duet Tomson i Baron.

Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęciaLekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęciaCzytaj dalej

Emocji nie brakowało od samego początku. Już na starcie odcinka widzowie zaważyli ważną zmianę. Zamiast Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego czyli serialowych braci z "Rodzinka.pl", program prowadzili Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska. Zmieniła się również formuła show.

W tej edycji trenerzy oceniają uczestników, przydzielając im punkty. Z każdej drużyny dalej przechodziła ta osoba, która miała ich najwięcej, a dodatkowo każdy z trenerów wybierał jednego uczestnika ze swojej grupy, który przechodził do ćwierćfinału. Nad przebiegiem głosowania czuwał notariusz, jednak nie to wzbudziło największe zdziwienie widzów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Wpadka w "The Voice" oburzyła fanów programu

Widzowie komentujący show w mediach społecznościowych, byli szokowani zabiegiem stacji, która postanowiła udawać burzliwe oklaski dobiegające ze studia, które w rzeczywistości było pozbawione widowni na żywo ze względów bezpieczeństwa epidemicznego.

- Wstawki publiczności na poziomie podstawówki. Bardzo źle się to ogląda. Sztuczne oklaski od razu można rozpoznać. Taka teraz technologia, a tak kiepsko to zrobione - napisał jeden z internautów na facebookowym profilu "The Voice of Poland".

- Bez oklasków byłoby o wiele lepiej i te wstawki z publicznością z poprzednich etapów - dodał inny internauta, nawiązując do pokazywanych ujęć publiczności z poprzednich odcinków.

Dzisiaj grzeje:

1. Zmarł legendarny gwiazdor telewizyjny, prowadził wiele programów. Trafił do szpitala po wypadku w domu

2. Prawdziwy hit w Lidlu. Zapłacisz 10 złotych i wyjdziesz z produktem od projektanta mody

3. Zrobiła z pozoru zwykłe zdjęcie grobu. Kiedy w domu przyjrzała się bliżej, zamarła, przerażający szczegół

Oburzonych komentarzy na facebookowym profilu "The Voice od Poland" było znacznie więcej. Jedna z internautek zażartowała ze stacji, zauważając, że "dobrze, że uczestników nie dali z poprzednich edycji". Zachowanie TVP wzbudziło sporo emocji w fanach programu.

Uwagę widzów przykuł również Tomasz Kammel, który wyraźnie nie okazywał w trakcie programu sympatii Edycie Górniak. Piosenkarka w ostatnich dniach aktywnie dzieliła się z internautami swoimi kontrowersyjnymi teoriami na terma pandemii koronawirusa i spotkała się z krytyką m.in. wielu dziennikarzy, a także kolegów po fachu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne oskarżenie wobec polskiego rządu. Chodzi o testy na koronawirusa, opozycja domaga się pilnej narady
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Chcesz uniknąć zawału, udaru i chorób serca? Pij go na zdrowie, najlepiej codziennie i żyj pełnią życia
  7. Robicie jesienią szarlotkę? Z własnych jabłek jest najlepsza
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News