The Voice: Maciej Musiał upokorzony
screen youtube.com/tvnpl
Karol Zaborowski - 12 Września 2019

Maciej Musiał boleśnie upokorzony. Ze wstydu i bezsilności osunął się na ścianę

"The Voice" było ważnym momentem w życiu Macieja Musiała. Teraz aktor został boleśnie upokorzony, a z jego planów nie zostało dosłownie nic. Gwiazdor ciężko to przeżył.

"The Voice" czy "Rodzinka.pl" pomogły Maciejowi Musiałowi w rozwoju kariery. Dzięki tym programom zdobył ogromne grono wiernych fanów, a młody aktor może się pochwalić niespotykanym wręcz sukcesem. Udało mu się nawet zdobyć rozgłos zagranicą.

Wielu polskich celebrytów marzy o karierze zagranicznej, a szczególnie w Ameryce, bo w końcu to tam powstają największe kinowe hity, jak i przeboje, które nuci pod nosem dosłownie cały świat. Niestety jedynie garstce naszych artystów udało się podbić stany, a swoją szansę próbował wykorzystać właśnie Maciej Musiał.

Kasia Cichopek dodała zdjęcie w kuchniKasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowałaCzytaj dalej

Po programie "The Voice" chciał podbić Amerykę

Oczywiście aktor występuje nie tylko w serialu "Rodzinka.pl" i "The Voice". Jest angażowany również do wielu innych produkcji, a wśród nich do ról w filmach pełnometrażowych, a także zajmuje się dubbingiem. Jednak to właśnie z tych dwóch produkcji stacji TVP kojarzy go najwięcej osób.

Musiał podobnie jak wielu kolegów z branży chciałby swoją karierę rozwijać również poza granicami Polski. Dzięki swojemu wiekowi ma na to jeszcze sporo czasu, jednak młody aktor jest bardzo ambitny i nie zamierza odkładać tego na późniejszy plan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof KrawczykKrzysztof Krawczyk doświadczył piekła. Choroby, śmierć i wypadek zniszczyły mu życieCzytaj dalej

Maciej Musiał usiał się gorzko rozczarować

Ostatnio Maciej Musiał otrzymał nawet telefon od swojej menadżerki, która ma mu pomóc w wystartowaniu na amerykańskim rynku filmowym i aktor otrzymał nawet od niej wiadomość, aby natychmiast przylatywał do USA. Aktor dwa razy się nie zastanawiając, wsiadł do samolotu i poleciał się spotkać z agentką.

Niestety ,kiedy pojawił się już w stanach, dowiedział się, że przyleciał na marne, ponieważ menadżerka nie ma dla niego żadnych propozycji. Akor nie ukrywa, że bardzo się z tego powodu rozzłościł i doszło nawet pomiędzy nimi do kłótni.

- Korespondowałem z managementem w Stanach, od którego usłyszałem, że mam tam przylecieć. Wsiadłem więc w samolot i poleciałem. Na miejscu ta sama menadżerka, powiedziała mi, że niepotrzebnie przyjechałem, bo nikogo nie ma teraz w mieście i nic tu nie zdziałam. Byłem bardzo zły. Pokłóciłem się z nią - mówił w rozmowie z Plejadą.

Dzisiaj grzeje:

1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Mimo to aktor postanowił wykorzystać fakt, że jest już w USA i udał się do agencji aktorskiej, która polecana była przez Agatę Kuleszę i natychmiast udał się pod wskazany adres. Kiedy tam dotarł, okazało się, że agencja już nie istnieje, a aktor na marne pokonał cały ocean. Po tym potwornym upokorzeniu Marcin musiał wrócić do Polski. To było dla niego wyjątkowo przykre doświadczenie.

- Osunąłem się na ścianie. Byłem załamany - wyznał aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Katarzyna zdradziła, jaką ma dniówkę jako kosmetyczka. Większość Polaków może pomarzyć o takich pieniądzach
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

Świat według Kiepskich"Walduś z Kiepskich się powiesił", "Zenek Martyniuk nie żyje". Największe oszustwa związane z show-biznesemCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News