Znany polski muzyk, ojciec jurorki "The Voice" oskarżany o gwałty na małych dzieciach. Wstrząsające informacje

Znany polski muzyk, ojciec jurorki "The Voice" oskarżany o gwałty na małych dzieciach. Wstrząsające informacje Źródło: YouTube/ The Voice of Poland

Bardzo poważne oskarżenia wysuwa wobec znanego muzyka, ojca jurorki "The Voice", dziennikarz śledczy, Mariusz Zielke. Padają oskarżenia o gwałt na nieletnich. Dziennikarz informuje, że zebrał dowody i przekaże je prokuraturze.

Ojciec jurorki "The Voice of Poland", znany muzyk i kompozytor jazzowy, został dziś oskarżony przez dziennikarza śledczego Mariusza Zielke o bardzo poważne przestępstwo: gwałty na nieletnich. Zielke od jakiegoś czasu zapowiadał, że bada sprawę nadużyć seksualnych wobec dzieci. Teraz okazuje się, że w sprawę może być jego zdaniem zamieszany popularny muzyk, a jego nazwisko wywoła wstrząs. Dziś ujawnił, kogo miał na myśli.

Wybitny muzyk, ojciec jurorki "The Voice" oskarżony przez Zielke 

Mariusz Zielke opowiadał o sprawie m.in. w wywiadzie dla portalu Wp.pl. Mówił, że według zebranych przez niego informacji, ofiarami gwałtów były uczestniczki programów "Tęczowy Music Box" i "Co jest grane". 

 – Dowody na winę sprawcy widziałem osobiście. Są niepodważalne. To nie tylko wyznania ofiar, ale też nagrania – mówił dziennikarz śledczy w wywiadzie dla Wp

Zarzuty stawiane przez Mariusza Zielke są naprawdę poważne. Jego zdaniem poszkodowane kobiety miały być molestowane przez muzyka podczas realizacji programów, a także podczas występów zespołu muzycznego "Tęcza". Do gwałtów rzekomo dochodziło w siedzibie fundacji, która finansowała zespół, a która była jednocześnie domem oskarżonego.

- To był dom oskarżanego znanego artysty. Kobiety twierdzą, że zamykano je tam w piwnicy na noc. Sprawca miał je krzywdzić także we własnym samochodzie oraz w siedzibie jednego z najważniejszych polskich stowarzyszeń muzycznych - mówił Zielke w portalu Wp.

Teraz ujawnił na swoim profilu Facebookowym nazwisko podejrzanego muzyka. Mariusz Zielke oskarża o te przestępstwa Krzysztofa Sadowskiego, ojca jurorki "The Voice of Poland". 

Komunikat Mariusza Zielke. "Ta sprawa będzie bardzo bolesna"

Mariusz Zielke opublikował we wtorek na Facebooku krótki komunikat, w którym wysunął bardzo poważne oskarżenia wobec znanego muzyka jazzowego, Krzysztofa Sadowskiego. Zdaniem dziennikarza śledczego to właśnie Sadowski jest winien przestępstw seksualnych, których ofiarami padały dzieci biorące udział w programach "Tęczowy Music Box" i "Co jest grane". Zielke zapewnia, że ma dowody w tej sprawie i przekaże je prokuraturze, choć nie zostały one przekazane opinii publicznej. Zapowiada, że dziś zostanie opublikowany szczegółowy tekst o sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niestety, z ogromną przykrością informuję, że nie ma już żadnych wątpliwości. Krzysztof Sadowski, wielka postać polskiego jazzu (...) był pedofilem. Szczegółowy, wstrząsający tekst na ten temat opublikuję dziś wieczorem. Ta sprawa będzie bardzo bolesna dla całego środowiska, które w dużej części wiedziało i kryło pedofilię. (...) Ofiary zasługują na współczucie i prawdę. Ich relacje są bardzo mocne. Relacji jest zbyt wiele, żeby były nieprawdziwe. (...) Po zebraniu materiału skieruję doniesienie do prokuratury - czytamy w komunikacie na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

Najlepsze newsy dnia:

W związku z oskarżeniami Mariusza Zielke nie toczy się żadne postępowanie policji, nie padły oficjalne zarzuty. Dziennikarz nie ujawnił jeszcze żadnych dowodów publicznie - zapowiada, że zrobi to wkrótce. W tym momencie sprawa opiera się tylko na jego oskarżeniach.

Była żona Sadowskiego ostro o sprawie: "To oskarżenia chorej osoby"

Na zarzuty wysuwane przez Mariusza Zielke zareagowała była żona Krzysztofa Sadowskiego. Liliana Urbańska stanęła stanowczo w obronie byłego męża. Jej zdaniem, zarzuty wobec muzyka powstały w wyniku niewiarygodnych oskarżeń.

– To oskarżenia osoby chorej psychicznie. Próbowała wyciągnąć od nas pieniądze. Mąż płacił za jej leczenie – powiedziała w rozmowie z portalem WP Liliana Urbańska.

Jej zdaniem wszystko, czym dysponuje Zielke, to pomówienia. Urbańska przekonuje, że jedna z oskarżających kobiet "leczyła się psychiatrycznie i teraz jako osoba dorosła chce wyłudzić od nas pieniądze". Kobieta miała złożyć w sprawie molestowania zawiadomienie na policję

- Byłam na policji w tej sprawie. Jestem zdziwiona tą sprawą. Dziewczyna ma fatalną opinię, rozbiła małżeństwo znanego aktora. To chora psychicznie osoba. Zażądała astronomicznych sum. Mąż dla świętego spokoju mówił "tak, tak, tak". Pomagał jej, dawał jej pieniądze na psychiatrę. Próbowaliśmy jej pomagać, załatwialiśmy jej pracę, ale teraz nie wiem, co się z nią dzieje - tłumaczy Urbańska w rozmowie z WP.

Źródło: Facebook/ Mariusz Zielke

  1. Uwielbiana aktorka "Klanu" miała operacje plastyczne?  Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!" Przyznała się do WSZYSTKIEGO, żałuje ingerencji w twarz
  2. Legendarny polski aktor zmarł na chorobę, która zabija tysiące Polaków. To było prawdziwe piekło
  3. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  4. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię
  5. Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News