Wiadomo, kto może zastąpić Margaret w "The Voice of Poland". Szykuje się prawdziwa petarda!

Wiadomo, kto może zastąpić Margaret w "The Voice of Poland". Szykuje się prawdziwa petarda! Źródło: youtube.com/ hi there

Obsada The Voice zmieni się w następnym sezonie produkcji? Z racji tego, że na Margaret spadła lawina krytyki, to dużo mówi się o tym, że w programie może się pojawić się zastępstwo. Jeśli plotki okazały się prawdą, widzowie TVP wprost nie będą się posiadać zachwytu.

The Voice zmieni swoją obsadę? Po tym, jak widzowie zarzucali Margaret, że nie wypada dobrze w roli jurorki i trenerki w głowach producentów miał narodzić się pomysł przygotowania zastępstwa dla piosenkarki. Jak się okazuje, na dobrą propozycję z telewizji publicznej będzie mogła liczyć wielka gwiazda, która byłaby prawdziwym wzmocnieniem składu jury, a także wniosłaby duży powiew świeżości do produkcji.

"The Voice" z nową gwiazdą w obsadzie? Ciekawe plotki z TVP

Okazuje się, że finałowy odcinek poprzedniego sezonu "The Voice of Poland" mógł być ostatnim z Margaret w roli jurorki i trenerki. Widzowie przez cały czas bardzo krytykowali wokalistkę i nie przekonywała ona swoją obecnością na ekranie. Ponadto piosenkarka miała popełniać błędy merytoryczne, które dość dotkliwie były jej wytykane.

Wszystkie te wady zdaje się zauważać TVP, które ma być w stałym kontakcie z piosenkarką Natalią Nykiel. Artystka miała dostać propozycję podpisania kontraktu, dzięki któremu wzbogaciłaby się o okrągły milion złotych. Co więcej, TVP zaoferowało gwieździe opłacanie kosztów samolotów w klasie biznes do Warszawy, ponieważ polska artystka zamieszkuje w Portugalii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy w TVP rzeczywiście dojdzie do zmian?

Mimo że Natalia Nykiel w programie byłaby wielką niespodzianką dla fanów produkcji, to jeden z pracowników TVP przekonuje, że wszystkie informacje o zmianach personalnych w show są całkowicie niezgodne z prawdą.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian. Jurorzy też są bardzo za więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład - mówi jeden z pracowników stacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News