Gdzie oglądać The Rain? Legalne i nielegalne platformy

Gdzie oglądać The Rain? Legalne i nielegalne platformy Źródło: youtube.com/Netflix

The Rain - online. Gdzie będzie można obejrzeć najnowszy sezon skandynawskiego thrillera o rodzeństwie, które musi stawić czoła niebezpiecznemu wirusowi przenoszonemu przez deszcz? Pierwsza seria zdobyła ogromna popularność młodzieży na całym świecie. Czy 2. sezon powtórzy ten sukces?

The Rain - online w całości dostępny jest pierwszy sezon serialu. Premiera drugiego już za kilka dni, na Netflixie pojawi się on w piątek, 17 maja.

Na oficjalnej stronie serialu na platformie Netflix możemy przeczytać opis i wprowadzenie fabuły. The Rain opowiada o dwójce rodzeństwa: Simone oraz Ramsusie Andersen, którzy po sześciu latach od zagłady całej Skandynawii przez śmiercionośny wirus, wychodzą z bezpiecznego bunkra i decydują się na dołączenie do grupy młodych ocalałych, by zwiększyć swoje szanse na przeżycie na powierzchni.

Netflix już w tamtym roku zapowiedział kontynuację produkcji i już za kilka dni pojawi się ona na oficjalnej stornie tej platformy streamingowej.

 - Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. The Rain opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice - komentował Jannik Tain Mosholt, czyli główny scenarzysta serialu.

The Rain - online. Gdzie oglądać serial? Czy Zalukaj udostępnia go na swojej platformie?

Legalnie serial The Rain będzie można obejrzeć w serwisie Netflix. To platforma, która oferuje kilkadziesiąt filmów i seriali na żądanie. W zamian za miesięczną opłatę, która wynosi około 35 złotych, użytkownik ma dostęp do wszystkich pozycji dostępnych na stronie. Jako iż The Rain jest produkowany przez Netflixa, to jedynie na oficjalnej platformie możemy obejrzeć ten serial w pełni legalnie. 

Inne platformy, takie jak Zalukaj, które również oferują większość najnowszych produkcji telewizyjnych, zapewne niedługo po premierze zaoferują również The Rain. Budzą one w widzach pewne wątpliwości co do kwestii legalności tych źródeł. 

  1. Gdzie oglądać 1. odcinek najnowszego sezonu Lucyfera? Legalne platformy
  2. Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo?
  3. Gra o Tron została stworzona przez HBO. Co teraz szykuje stacja?
  4. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
  5. Co się stało w 1. odcinku nowego sezonu The 100? Zupełnie nowa historia [SPOILERY]
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News