The 100 sezon 6 - trailer. Czego możemy się spodziewać?

The 100 sezon 6 - trailer. Czego możemy się spodziewać? Źródło: instagram.com/cw_the100/

The 100 sezon 6 - trailer zapowiadał, że bohaterowie będą musieli ponownie zmierzyć się z przeciwnościami i wrogami. Co ich czeka na nowej planecie? Ziemia została skażona i nie ma możliwości, by się na niej osiedlić. Czego możemy spodziewać się po 6. sezonie serialu młodzieżowego, który jest uwielbiany przez tysiące widzów w różnym wieku?

The 100 sezon 6 - trailer. Czy ukazał się polski zwiastun?

The 100 sezon 6 - trailer zwiastuje ciekawą kontynuację historii głupy młodocianych przestępców, którzy w poprzednich seriach zostają zesłani na Ziemię, aby ją zasiedlić po prawie stu latach od skażenia jej po wybuchu nuklearnym, który zniszczył całą cywilizację.

Na końcu 5. serii The 100 mogliśmy obserwować podobną sytuację, nastolatkowie musieli uciekać na statek kosmiczny, ponieważ Ziemia ponownie została zanieczyszczana. Postanawiają oni szukać innej planety, by się na niej osiedlić i odnaleźć upragniony spokój. 

 - Ziemia przepadła, a postacie, które znamy, podróżują do całkiem nowego świata. Kiedy rozmyślałem nad tym, jaki będzie finał, nie wiedziałem, czy będzie to finał serialu, czy finał sezonu, co jak wiadomo, zdarza się często, więc musiałem zakończyć to w taki sposób, aby posłużyło jako jedno i drugie. Wylądowałem na tym, że stworzę nowy świat, co miało być łatwym punktem startowym dla całkowicie nowej przygody. Finał musiał również skupić się na tym tematycznie, a podróż bohaterów miała być satysfakcjonująca oraz emocjonalna. A kiedy doszliśmy do wniosku, że Monty i Harper przeżyją całe swoje życie, które zobaczymy na własne oczy podczas serii filmów, wiedziałem, że to będzie właśnie takie. Wiedziałem też, że Monty będzie tym, który zakończy wszystko i poprosi ich o bycie lepszymi - zdradzał nieco szczegółów twórca serialu Jason Rothenberg.

Czego możemy się dowiedzieć ze zwiastuna najnowszych epizodów? Przede wszystkim świat nie będzie już taki, jakim go zapamiętaliśmy z 5. sezonu. Clarke i Bellamy będą musieli stawić czoło przywódcy nowej planety. Będą walczyli o przetrwanie swoje i całej ludzkości. Myśleli, że w końcu będą mogli zaznać spokoju, jednak już niebawem zmierzą się z wielkimi tajemnicami nowo poznanych. 

The 100 sezon 6 epizod 1 - data. Premiera już za nami

W USA nowa seria The 100 pojawiła się już 30 kwietnia 2019 roku o godzinie 21:00 czasu amerykańskiego na kanale The CW. Premiera w Polsce odbędzie się tydzień później, czyli w okolicach 7 maja, nowe odcinki będą pojawiały się regularnie co tydzień na platformie Netflix.

 - Tak, są pewne aspekty tego nowego świata, które zmuszą ich do ponownego zbadania tego, kim są i co zrobili sobie nawzajem. Kultura, która napotkają, będzie różnić się od wszystkiego, z czym kiedykolwiek mieli do czynienia i niekoniecznie mam na myśli jakiś mroczny motyw. Więc tak, jest na to szansa. W pewnym sensie będzie jeden odcinek, którym aktualnie się zajmujemy, kilka postaci będzie mówić o swoich uczuciach, będzie emocjonalnie i będą uprawiać seks. To coś szalonego - zapowiada twórca.

 

  1. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
  2. Co się wydarzyło w 4. odcinku Gry o Tron? Krajobraz po wielkiej bitwie (SPOILERY)
  3. Kiedy 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzenia po wielkiej bitwie będą poruszające
  4. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
  5. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News