Otworzyli testament 105-letniej babci i zamarli. Nie mieli pojęcia, co planowała już od kilkunastu lat

Otworzyli testament 105-letniej babci i zamarli. Nie mieli pojęcia, co planowała już od kilkunastu lat Źródło: Facebook

Testament zmarłej 105-latki z Seattle dogłębnie zaskoczył jej bliskich. Kobieta, która na co dzień wiodła bardzo skromne życie, gromadziła w sekrecie wielką fortunę. Odpowiedź na pytanie, czemu staruszka nie wydawała swoich pieniędzy, jest prosta. Miała bowiem jedno, wielkie marzenie.

Testament, który pozostał po 105-letniej Evie Gordon, wstrząsnął jej bliskimi. Okazywało się, że kobieta, która przez całe życie żyła w skromnych warunkach gromadziła potajemnie wielką fortunę. Jej nietypowe zachowanie nie wynikało jednak ze skąpstwa, czy nadmiernej chęci posiadania. Zgromadzone środki miały posłużyć do realizacji jej wielkiego marzenia.

Testament, który zaskoczył wszystkich. 105-latka była milionerką

Zmarła ostatnio Eva Gordon nie była osobą szczególnie niezwykłą. Miała proste, skromne życie u boku męża, z którym nie doczekała się dzieci. Kobieta przez całe życie była gospodynią domową, która nie wyróżniała się niczym. Nikt jednak nie wiedział, że zaoszczędzone z budżetu domowego środki przeznacza na cel, który marzył się jej od zawsze. Jej wielkie marzenie wyszło na jaw dopiero po śmierci.

Okazało się, że na kontach bankowych kobiecie udało się zgromadzić 10 milionów dolarów. Zgromadzone środki nie trafiły jednak do rodziny. Zostały przelane do wielu uczelni w Stanach Zjednoczonych, na cele edukacyjne i wsparcie tych, którzy nie mogą pochwalić się najlepszą kondycją finansową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina spełniła marzenie zmarłej

Eva Green w swojej ostatniej woli spisała swoją historię i jej największe marzenie. Kobieta wywodziła się z bardzo biednej rodziny, w której nie mogła zdobyć odpowiedniego i pożądanego przez nią wykształcenia. Zmarła chciała, aby jej pieniądze posłużyły na stypendia dla uczniów, którzy zmagają się z problemami finansowymi i nie są w stanie się kształcić. Dzięki niej wiele uczelni zaczęło programy wspomagające najbiedniejszych uczących się.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

- Uwierzcie mi, nikt z jej otoczenia nie miał pojęcia, co ona miała - zapewnia John Jacobs, chrześniak i wykonawca testamentu Evy Gordon.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

źródło: o2 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News