Joanna Senyszyn spisała testament. Dawali jej 5% szans na przeżycie, była w śmierci klinicznej

Joanna Senyszyn spisała testament. Dawali jej 5% szans na przeżycie, była w śmierci klinicznej Źródło: YouTube / Super Express

Joanna Senyszyn przyznała ostatnio, że spisała już swój testament. Powodem były problemy zdrowotne, które towarzyszą posłance Lewicy. Lekarze dawali jej 5% szans na przeżycie, była również w śmierci klinicznej.

Testament został spisany nie bez powodu. Wieloletnie problemy zdrowotne, z którymi boryka się Joanna Senyszyn, były dobrym powodem do sformalizowania ostatniej woli tej wzbudzającej kontrowersje posłanki Lewicy. 

Poważne problemy zdrowotne

Po kilkukrotnych bliskich spotkaniach ze śmiercią testament wydaje się dobrym pomysłem. Joanna Senyszyn to postać w polskiej polityce, które od lat wzbudzała skrajne emocje. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Posłanka będąca profesorem nauk ekonomicznych od dawna cierpiała na różne schorzenia. Zgodnie z jej wypowiedzią jest już gotowa na swoje odejście. 

Pierwsze poważniejsze problemy zdrowotne zaczęły się podczas zarażenia gorączką Zachodniego Nilu. Choroba początkowo ma przebieg podobny do grypy, jednak późniejsze objawy są bardziej niepokojące i mogą prowadzić do śmierci. Wtedy prawdopodobnie Joanna Senyszyn jeszcze nie myślała o tym, żeby spisywać swój testament. Jednak spotkanie twarzą w twarz ze śmiercią jeszcze miało nadejść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Testament po spotkaniu ze śmiercią

Życie Joanny Senyszyn ponownie zostało zagrożone. - W 2014 roku miałam zawał, miałam zatrzymanie krążenia. Dawano mi 5 procent szans na przeżycie. Byłam prawie w zaświatach. Ale po tamtej stronie nic nie ma. Nie ma Boga. - wspomina posłanka. Po tak dramatycznym przejściu Joanna Senyszyn postanowiła spisać swój testament. Jak sama stwierdziła, wolała to zrobić, będąc w pełni świadomą. Posłanka Lewicy ostatnio ponownie trafiła do szpitala. Powodem były problemy z kręgosłupem, które wymagały interwencji lekarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Koniec skandalicznej historii Elżbiety B. Opiekunka doprowadziła Violettę Villas do śmierci w zaniedbaniu

2. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Testament posłanki wskazuje jedną osobę dziedziczącą jej majątek. Wszystko zostało zapisane jej mężowi, z którym jest w związku od ponad 40 lat. Sama Joanna Senyszyn twierdzi, że to cud, że żyje. Oby jak najdłużej mogła wzbudzać wiele emocji na polskiej scenie politycznej, ponieważ świat bez takich osobowości byłby miejscem nudnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była przekonana, że ma hemoroidy. W tym czasie rak rozprzestrzeniał się po organizmie
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Kompromitacja, Martyniuk wyrolował fanów. Gwiazdy disco polo ujawniły oszustwo na wielką skalę
  4. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi
  5. Najwięksi szefowie kuchni nie mielą mięsa. Mają genialnie prosty trik, który właśnie ujawnili

Źródło: MSN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News