Ile trójkątów widzisz na obrazku? Tylko nieliczni wskażą wszystkie, ich liczba wprawia w osłupienie

Ile trójkątów widzisz na obrazku? Tylko nieliczni wskażą wszystkie, ich liczba wprawia w osłupienie Źródło: Twitter.com thomas_violence

Test na spostrzegawczość, który pojawił się jakiś czas temu w sieci, przysporzył wiele kłopotów niejednemu internaucie. Zadanie, choć z pozoru proste, sprawia sporo trudności. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby będą w stanie podać poprawną odpowiedź.

Test na spostrzegawczość choć może wydawać się prosty, sprawia sporo trudności wielu osobom. Nie wszyscy są w stanie poprawnie wskazać liczbę trójkątów, widocznych na obrazku. Rozwiązanie zagadki nie jest tak oczywiste, jak się wydaje, a mniej spostrzegawczy internauci mają z tym ogromny problem.

Test na spostrzegawczość - ile trójkątów widzisz na obrazku?

Jakiś czas temu na platformie Twitter opublikowano ciekawy test na spostrzegawczość, który początkowo skierowany był do dzieci. Autor zagadki zapytał użytkowników sieci, ile trójkątów widzą na obrazku. Okazało się, że odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywista, jakby się wydawało.

Wśród odpowiedzi pojawiło się wiele różnych wariantów, lecz tylko nieliczni wskazali prawidłowe rozwiązanie. Okazuje się, że z pozoru łatwy test, nie jest taki prosty. By wskazać poprawną odpowiedź, trzeba odznaczać się wybitną spostrzegawczością i być w stanie bardzo się skupić.

Prosty test na spostrzegawczość przysporzył internautom sporo kłopotu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci z całego świata głowią się nad tą zagadką, a obrazek obiega sieć. Przyjrzyj się dokładnie rysunkowi i policz trójkąty, które widzisz. Następnie sprawdź poprawną odpowiedź, którą podajemy poniżej. Do zabawy możesz zaprosić również bliskich lub przyjaciół, by przekonać się, kto z was jest bardziej spostrzegawczy. Wyniki mogą być dla was zaskakujące.

Dzisiaj grzeje: 1. Za plecami Polaków wprowadzono jedną zmianę. Obowiązuje już od poniedziałku, wiele osób może się tęgo zdziwić

2. Możesz dostać aż 500 zł mandatu, jeżeli nie przestrzegasz jednego nakazu. Nowe zmiany już od dziś

Choć wśród odpowiedzi pojawiło się wiele różnych wariantów, to poprawnym rozwiązaniem jest liczba 18. Jedna z użytkowniczek sieci nie tylko poprawnie rozwiązała test, ale również rozrysowała wszystko na osobnych ilustracjach. Dzięki temu osoby, którym nie udało się dostrzec wszystkich trójkątów, mają szansę zobaczyć to, co przegapili podczas rozwiązywania zagadki. A jeśli lubisz rozwiązywać takie testy, sprawdź również nasz kolejny artykuł z internetową zabawą i znajdź na rysunku śpiące dziecko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. Właściciel firmy wynajął detektywa, by śledził pracowników na home office. Wyniki śledztwa są wstrząsające
  4. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  5. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  6. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News