Znany polityk potwierdził, że ma koronawirusa. Zaapelował do Polaków o jedną ważną rzecz

Znany polityk potwierdził, że ma koronawirusa. Zaapelował do Polaków o jedną ważną rzecz Źródło: facebook Mieczysław Struk

Test na koronawirusa został przeprowadzony na polskim polityku. Dziś mężczyzna potwierdza, że otrzymał wynik pozytywny i zwraca się do Polaków z ważnym apelem.

Test na koronawirusa pokazał pozytywny wynik. Dziś w sieci pojawiła się wiadomość, że jeden z polskich polityków zarażony jest koronawirusem. Mężczyzna w poście w mediach społecznościowych potwierdza, że Ministerstwo Zdrowia w dziennym raporcie dotyczącym osób zarażonych, podało go, jako kolejny przypadek w kraju. 

Test na koronawirusa polskiego polityka

Dziś w sieci pojawił się post znanego polityka, który potwierdził, że jest jedną z osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Mieczysław Struk z Platformy Obywatelskiej pomimo choroby nie zamierza rezygnować z pracy. 

- Wśród zakażonych osób, które dziś zostały wymienione w komunikacie Ministerstwa Zdrowia jestem niestety również ja. Na szczęście objawy, które się u mnie pojawiły w zeszłym tygodniu są stosunkowo łagodne, przypominające typowe przeziębienie. Oczywiście zgodnie z wytycznymi GIS nie bagatelizowałem ich i od zeszłego tygodnia ograniczyłem do minimum swoją aktywność publiczną i większość zadań realizowałem w trybie zdalnym – przekazał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Praca zdalna to jedyna szansa, by Mieczysław Struk pracował po otrzymaniu pozytywnego testu na koronawirusa. Zgodnie ze słowami polskiego polityka, czuje on się dobrze, a wszystkie objawy, które u niego wystąpiły, są łagodne. W wypowiedzi, którą podzielił się w mediach społecznościowych, zamieścił także ważny apel.

Mieczysław Struk zwraca się do Polaków z ważnym apelem

– Raz jeszcze mocno apeluję do wszystkich Was o zostawanie w domach i ograniczenie kontaktów. Jak sami widzicie – wirus może zaskoczyć każdego z nas - zaapelował. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Pozostawanie w domach to jedyne, co w obecnej sytuacji mogą zrobić Polacy. Ważne, by słowa polskiego polityka wziąć do serca. Izolacja pozwoli na to, by ryzyko zarażenia się koronawirusem spadło. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Agnieszka Chylińska nie mogła tego przemilczeć. Wystarczyło kilka słów, by fani zalali się łzami
  4. Zrozpaczona kobieta wysłała sygnał o pomoc. Gdy ratownicy ją znaleźli, natychmiast odkryli, że nie jest sama
  5. Po stosunku z mężem w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zobaczyli co się stało i oniemieli
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News