Test na koronawirusa
Monika Majko - 25 Października 2020

Koszmarny wypadek podczas przeprowadzania testu na koronawirusa. W jednej chwili rozegrał się dramat

Test na koronawirusa miał być tylko formalnością, w trakcie pobierania wymazu z płuc, doszło do koszmarnego wypadku. Lekarze zamarli z przerażenia, kiedy zrozumieli, co się stało.

Test na koronawirusa wydaje się być bezpiecznym zabiegiem, jednak ta pacjentka miała wyjątkowego pecha. Podczas pobierania wymazu z płuc, doszło do dramatycznego wypadku. Lekarze zamarli z przerażenia kiedy zrozumieli, co się stało. Musieli natychmiast interweniować.

Test na koronawirusa - podczas badania doszło do koszmarnego wypadku

Obecnie w Polsce codziennie wykonuje się kilkadziesiąt testów na koronawirusa, w niedzielę 25 października br. Ministerstwo Zdrowia przekazało, że w ciągu ostatniej doby wykonano ponad 53,5 tysięcy takich badań. Łącznie w naszym kraju zakażenie wirusem SARS-COV-2 potwierdzono u ponad 253,5 tysiąca osób, a 4 438 pacjentów z COVID-19 zmarło.

Agnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomagaAgnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomagaCzytaj dalej

Choć test na koronawirusa wydaje się prostym badaniem, 51-letnia pacjentka jednego z brytyjskich szpitali miała wyjątkowego pecha. Podczas wykonywania u niej testu na COVID-19 doszło do groźnego wypadku, który wymagał natychmiastowej interwencji lekarzy.

Kobieta trafiła do szpitala z powodu operacji mózgu. Lekarze musieli jej również założyć specjalną rurkę, wprowadzoną do tchawicy, która ułatwia oddychanie. W czasie trwania pandemii standardem jest wykonywanie u pacjentów placówek medycznych testów na koronawirusa. Badanie wykonano również 51-letniej kobiecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Wymaz z testu na koronawirusa został w płucach pacjentki

Podczas przeprowadzania badania, pielęgniarka zauważyła, że coś jest nie tak. Kiedy pracownica szpitala próbowała pobrać wymaz ze śluzówki pacjentki, poczuła, że wacik pęka i zostaje w płucach 51-latki. Przerażona pielęgniarka natychmiast powiadomiła lekarzy.

Dzisiaj grzeje:

1. Minister edukacji wygadał się przed kamerami. Ogromna zmiana dla uczniów jest już przesądzona

2. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków

3. Zrzucili kobietę ze schodów kościoła. Niezbędna była karetka, porażające sceny

51-latka została natychmiast zabrana na endoskopię, ponieważ w jej płucach pojawiły się oznaki zapalenia. Na szczęście wymaz udało się usunąć szybko i bez powikłań. Lekarze mają nadzieję, że przypadek ich pacjentki pozwoli w przyszłości uniknąć podobnych wypadków.

Niezwykły przypadek Brytyjki opisał na swoich łamach m.in. portal wp.pl, który opublikował na swojej stronie film przedstawiający jej historię. Internauci byli w szoku, kiedy dowiedzieli się o tym, co spotkało 51-letnią pacjentkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala
  2. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News