test na koronawirusa mężczyzna zmarł w kolejce
Twitter Joanna Śliwińska Rzecznik_GUMed
Joanna Szwalikowska - 2 Listopada 2020

Tragedia w kolejce do testu na COVID. Mężczyzna nagle zmarł

Czekał w kolejne po test na koronawirusa. Niestety, 62-letni mężczyzna nagle zmarł. Tragedia w jednej z polskich miejscowości.

Mężczyzna został skierowany na test na koronawirusa. Kiedy czekał już w kolejce, aż badanie zostanie przeprowadzone, nagle zmarł. Tragiczne wydarzenie miało miejsce w jednym z polskich miast.

Porażająca wiadomość polskich wojskowych. Powiedzieli, co może się wydarzyć w związku z protestamiPorażająca wiadomość polskich wojskowych. Powiedzieli, co może się wydarzyć w związku z protestamiCzytaj dalej

Czekał na test na koronawirusa. 62-latek zmarł w kolejce

- Śmierć w kolejce po test na koronawirusa. Nie żyje 62-latek, który dostał skierowanie na badanie w Lesznie w Wielkopolsce. Bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny było nagłe zatrzymanie krążenia - informuje portal elka. pl - przekazało Radio ZET NEWS na Twitterze.

62-letni mężczyzna zmarł w kolejce do punktu pobrań wymazów w celu badania na obecność COVID-19, który znajduje się przy szpitalu w Lesznie. Jak informują media, przyczyną jego śmierci miało być nagłe zatrzymanie krążenia.

Lokalny portal elka.pl poinformował, iż do zdarzenia doszło 30 października (piątek). Do punktu wymazowego znajdującego się przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie w województwie wielkopolskim miała się ustawić bardzo długa kolejka pacjentów. Znalazł się w niej 62-letni mężczyzna, którego na badania skierował lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wprawia w osłupienie. Oszałamiające, jak Danuta Martyniuk wyglądała w młodościWprawia w osłupienie. Oszałamiające, jak Danuta Martyniuk wyglądała w młodościCzytaj dalej

- W pewnym momencie mężczyzna zasłabł, wezwano zespół ratownictwa medycznego - przekazał Tomasz Karmiński, dyrektor szpitala w Lesznie w rozmowie z portalem. U 62-latka stwierdzono nagłe zatrzymanie krążenia. Niestety, na pomoc było już za późno. Jedyne, co mógł zrobić lekarz, to stwierdzić zgon mężczyzny.

Według informacji, jakie udało się zdobyć dziennikarzom portalu, mężczyzna nie był pacjentem szpitala, lecz otrzymał skierowanie na pobranie wymazu od lekarza rodzinnego. Mężczyzna tego samego dnia miał pojawić się w przychodni i być badanym przez lekarza.

Pomimo iż mężczyzna tego samego dnia był badany w przychodni lekarskiej, nie stwierdzono u niego żadnych nieprawidłowości, które zagrażałyby w tym momencie jego życiu. Niestety, niedługo później mężczyzna zmarł w kolejce do punktu wymazowego.

O zdarzeniu jako pierwsze poinformował lokalny portal elka.pl, któremu udało się zdobyć komentarz dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie, Tomasza Karmińskiego, który przekazał, że mężczyzna miał nagle zemdleć w kolejce.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat do Polaków. Ogromne ograniczenia zaczęły obowiązywać, wielu będzie rozczarowanych

2. Nowe obostrzenia dla Polaków na początku listopada? Premier Morawiecki zabrał głos

3. Cmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikat

Po wezwaniu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego okazało się jednak, że lekarze nie mają już szans na pomoc 62-letniemu mężczyźnie. Zmarł on an miejscu z powodu nagłego zatrzymania krążenia.

Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu przybiera na sile. Jak poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby potwierdzono 14 578 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 92 osoby. W skali ostatniego tygodnia jest to najniższy wynik, jednak w ciągu weekendu zazwyczaj przeprowadza się mniej testów, co przekłada się na ilość nowych stwierdzonych przypadków.

Test na koronawirusa mężczyzna zmarł kolejka

Źródło: Twitter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  2. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Uwaga, na oszustów z OLX. Wykorzystują nową metodę płatności i okradają Polaków, jest jeden szczegół
  7. Zwykłe ziemniaki zrobiła według przepisu z 1937 roku. Zapiekanka po nelsońsku jest tania, przepyszna i prosta w przygotowaniu
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Twitter, Elka PL, Polsat News, Gazeta PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News