Najszybszy test na inteligencję. Popatrz na obrazek przez kilka sekund i powiedz, co widzisz

Najszybszy test na inteligencję. Popatrz na obrazek przez kilka sekund i powiedz, co widzisz Źródło: dimajadid.net

Ten test na inteligencję trwa zaledwie kilka sekund. Wystarczy, że spojrzycie na obrazek i po chwili poznacie odpowiedź. Dzięki niemu będziecie mogli się przekonać, czy należycie do grona osób inteligentnych, czy jednak wręcz przeciwnie. Być może będziecie mogli w przyszłości spróbować swoich sił w Mensie. Ilustracja została opublikowana przez portal Chillizet.

Każdy przynajmniej raz w życiu chciałby przejść test na inteligencję. Nie jest to jednak takie łatwe. Prawdziwe testy są udostępniane jedynie dyplomowanym psychologom i innym upoważnionym osobom, aby nie trafiły do ogólnego obiegu. Groziłoby to zakłócaniem otrzymywanych wyników. Jednak w internecie roi się od innych ciekawych narzędzi.

Ten test na inteligencję zajmie wam tylko chwilę. Wystarczy, że rzucicie okiem na obrazek, który został opublikowany na portalu Chillizet. Początkowo może wam się wydawać, że przedstawiony obiekt jest cały czarny. Jednak nie wierzcie swojemu pierwszemu wrażeniu. Jeśli zaczekacie kilka sekund, powinniście móc dojrzeć pojawiające się kolory. Odpowiedź pomoże określić wasz iloraz IQ.

Błyskawiczny test na inteligencję

Chociaż może się wydawać, że test na inteligencję w postaci przedstawionego obrazka jest cały czarny, tak naprawdę można dostrzec w nim trzy różne kolory. Każdy z nich mówi coś innego o tym, jak pracuje wasz mózg i jak inteligentnymi osobami możecie się okazać. Nawet jeśli podchodzicie sceptycznie do takich internetowych testów, warto zrobić to dla czystej rozrywki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak już wspomnieliśmy, ten test na inteligencję może odkryć przed każdym jedną z trzech barw. Jeśli po przyjrzeniu się mu, dostrzegliście kolor zielony, oznacza to, że wasz mózg może działać na najniższych częstotliwościach. Taką odpowiedź udzieliło około 15 procent testowanych osób. Będziecie musieli włożyć dużo wysiłku, aby rozwinąć głęboko ukryte w was talenty.

Dzisiaj grzeje: 1. Ognisko koronawirusa w kościele. 40 osób zakażonych po nabożeństwie

2. Skandaliczne zachowanie kobiety na myjni samochodowej. Kamery nagrały, co robiła z psem

Jeśli spojrzeliście na ten test na inteligencję i zobaczyliście kolor żółty, dołączyliście do osób, których mózgi działają na średnich częstotliwościach. Aż 50 procent badanych otrzymało taki rezultat. Prawdopodobnie wykazujecie zainteresowanie zagadkami logicznymi, a matematyka jest waszym wiodącym przedmiotem. Możecie pochwalić się również spostrzegawczością. Osoby, które dostrzegły kolor czerwony, to najtęższe umysły. Taki wynik uzyskało 35 procent respondentów. Lubicie prawdziwe wyzwania. Chętnym polecamy także test osobowości, który pojawił się na naszym portalu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroby widoczne na języku. Zaskakujące, jak wiele można z niego wyczytać
  2. Adam Małysz przerwał milczenie. Przed tysiącami widzów skrytykował jednego z polskich skoczków. "Był bardzo trudny"
  3. Nie mamy dobrych wiadomości, zacznie się za kilka godzin. IMGW wydało bardzo poważne ostrzeżenia
  4. Zegar odlicza czas, pozostało go niewiele. Zenek Martyniuk trzyma kciuki za syna
  5. Kobieta podeszła bliżej i zamarła z przerażenia. Natychmiast wezwała służby, straszne znalezisko w Warszawie
  6. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu

Źródło: Chillizet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News