Wśród reniferów ukrył się niedźwiedź, uda Ci się go znaleźć? Wyzwanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych

Wśród reniferów ukrył się niedźwiedź, uda Ci się go znaleźć? Wyzwanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych Źródło: Facebook / Gergery Dudas Dudolf

To prawdziwy test na spostrzegawczość. Wśród setki reniferów na obrazku ukrył się jeden niedźwiedź. Ten, kto potrafi go odnaleźć, musi mieć naprawdę wprawne oko.

Kolejny test dla naszych czytelników. Do tej pory dzieliliśmy się łamigłówkami o różnym stopniu trudności. Niektóre były banalne, inne trudne i wymagające sporego wysiłku. Tym razem postanowiliśmy zrobić hipertrudny test na spostrzegawczość. Ten, kto znajdzie poszukiwany element obrazka, ma sokole oko i jest prawdziwym mistrzem.

Test dla najbardziej wymagających czytelników

Rozwiązywanie łamigłówek to ulubione zajęcie wielu internautów na całym świecie. Wiedzą o tym takie marki jak np. Lego, które tuż przed świętami opublikowały na Instagramie swoją wersję obrazkowej zagadki ze zdjęciem pand z ich najnowszej kolekcji zabawek dla najmłodszych. Jednak nie tylko firmy, ale również osoby prywatne uwielbiają tworzyć łamigłówki, które są później wiralowo udostępniane przez użytkowników różnych portali. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiedząc, jak bardzo nasi czytelnicy lubią rozwiązywać zagadki, tym razem postanowiliśmy opublikować niezwykle trudny test na spostrzegawczość ze świątecznym akcentem. Wśród reniferów na zdjęciu znajduje się tylko jeden niedźwiadek. Zadanie polega na tym, żeby odszukać go w jak najkrótszym czasie. Ta łamigłówka zdecydowanie nie należy do łatwych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Wśród świątecznych reniferów ukrył się niedźwiadek

Zadanie jest bardzo trudne między innymi dlatego, że niedźwiedź wygląda podobnie do reniferów - jest narysowany taką samą techniką, a w dodatku ma identyczne umaszczenie. Dlatego poniżej najpierw prezentujemy zdjęcie z łamigłówką, a tuż pod nim podpowiedź. Spróbujcie sami rozwiązać zagadkę, a potem pokażcie ją pozostałym członkom rodziny przy świątecznych stołach. To świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto zrobić rodzinny konkurs, kto jako pierwszy odnajdzie niedźwiadka. 

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Ani chwili wytchnienia, w 2 dni pojawiły się kolejne kolędy Godlewskiej. Komentarz "artystki" jest bezcenny tak jak jej stroje
  4. Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Źródło: Wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News