Znajdziesz serce ukryte wśród słoni? Większość poddaje się po minucie, tylko najbardziej inteligentni dają radę

Znajdziesz serce ukryte wśród słoni? Większość poddaje się po minucie, tylko najbardziej inteligentni dają radę Źródło: facebook.com Gergely Dudas-Dudolf

Genialny test na inteligencję. Wystarczy, że odnajdziesz ukryte wśród słoni serce - brzmi banalnie? Większość śmiałków poddaje się już po minucie. Koniecznie spróbuj i przekonaj się, czy jesteś spostrzegawczy.

Powyższy test obiega sieć, okazując się coraz większym hitem. Internauci ochoczo podejmują się wyzwania twierdząc, że w zaledwie kilka sekund znajdą rozwiązanie. Tymczasem poznanie odpowiedzi okazuje się nie lada wyzwaniem, któremu są w stanie podołać tylko nieliczni. Musisz wskazać miejsce, w którym zostało ukryte serce. 

Wiesz, gdzie jest serce? Test na spostrzegawczość pokonuje internautów 

Niektórym aż opadają szczęki, gdy przekonują się, że rozwikłanie tej zagadki jest naprawdę trudne. Początkowo może ci się wydawać, że znalezienie serduszka jest nieziemsko proste, a tobie, jako jednemu z nielicznych, uda się je wskazać w mgnieniu oka. Większość śmiałków szybko przekonuje się, że potrzebują do tego o wiele więcej czasu. Zagadką podzielił się na swoim Facebooku niejaki Gergely Dudas-Dudolf, wywołując niemałe poruszenie wśród obserwatorów. Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedź, postaraj się najpierw wskazać serduszko na pierwszy rzut oka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeżeli po kilku sekundach go nie dostrzegasz, przyjrzyj się ilustracji jeszcze raz, tym bardziej o wiele dokładniej i ze spokojem przeczesuj wzrokiem każdy skrawek. Kolorowe słoniki sprytnie rozpraszają wzrok. Przyglądaj się każdemu zwierzęciu, a także miejscu wokół niego. By nieco ułatwić ci to zadanie zdradzamy, że serce jest koloru różowego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

Wiele osób myli też serce z ogonkami słoni, czemu raczej trudno się dziwić, ponieważ rzeczywiście do złudzenia przypominają one ukryty kształt. To jednak nie żaden z ogonków jest rozwiązaniem. Postaraj się skupić szczególną uwagę na górze ilustracji. Teraz bez najmniejszego problemu powinieneś znaleźć serce, ale jeżeli wciąż ci się to nie udało, niżej możesz znaleźć rozwiązanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Nagła wiadomość dla wszystkich rodziców. RMF: wiadomo już, do kiedy będą dostawać pieniądze
  4. Najważniejsza wiadomość przed wakacjami. Jedziesz na urlop? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości
  5. Wszystko trzymała w tajemnicy. Wielka gwiazda TVP wzięła potajemny ślub, mamy zdjęcia
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News