Pod choinkę kupił bliskim testy DNA. Wyniki wstrząsnęły wszystkimi

Pod choinkę kupił bliskim testy DNA. Wyniki wstrząsnęły wszystkimi Źródło: .

Test DNA jako prezent ofiarowany bliskim pod choinkę - to brzmi absurdalnie. Ale jeszcze bardziej absurdalna była awantura, którą wywołały wyniki badań krewnych. W rodzinie rozpętało się piekło.

Domowy test DNA to bardzo popularny i wygodny sposób na ustalenie swojego pochodzenia i rodzinnych powiązań. Często bywa jednak, że ta wiedza nie przynosi żadnych korzyści i doprowadza nawet do rozpadu rodziny. Tym bardziej dziwi absurdalny pomysł tego mężczyzny, który właśnie taki test postanowił podarować swoim bliskim pod choinkę. 

Test DNA - taki prezent znaleźli pod choinką 

Mężczyzna, który kupił testy DNA swoim bliskim i wręczył je na gwiazdkę, tłumaczy swój absurdalny pomysł promocją na te produkty.

- Kilka tygodni temu, firma AncestryDNA miała wyprzedaż swoich produktów. Uznałem, że to fajny pomysł na prezent, więc kupiłem 6 sztuk pod choinkę. Po jednym dla mnie, mamy, taty, brata i dwóch sióstr - mówi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy bliscy otworzyli te prezenty, zauważyli, że mama zaczęła panikować. Wykręcała się od zrobienia badania, twierdząc, że testy zawierają niebezpieczne chemikalia. Jednak pozostali członkowie rodziny poza ojcem nalegali, bo bardzo chcieli, aby ona również zaangażowała się w tę "rozrywkę". Matka wciąż była ogromnie zestresowana i zaproponowała, że tylko jedno z dzieci powinno przeprowadzić test, bo przecież wyniki będą takie same, a pozostałe testy można odsprzedać. 

Rodzice zaczęli się kłócić

Chwilę później rodzice poszli na górę, gdzie mocno się kłócili. Dlatego rodzeństwo nabrało podejrzeń i zaczęło się zastanawiać, które z nich ma innego ojca. Okazało się, że ojciec sióstr mężczyzny, który kupił test, zmarł krótko po ich narodzinach. Matką zaopiekował się wówczas jej dobry przyjaciel, z którym stworzyła kochający dom. Z tego związku narodziło im się jeszcze dwóch synów, w tym chłopak, który wpadł na tak absurdalny pomysł, jak kupienie rodzinie testów DNA pod choinkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Matka nie mówiła o tej historii, bo była ona dla niej zbyt bolesna. Jednak tamtej nocy wyjawiła wraz z mężem prawdę pozostałym członkom familii. Wszystko skończyło się szczęśliwie i to trudne wyznanie zbliżyło rodzinę do siebie jeszcze bardziej. Nie zmienia to jednak faktu, że testy DNA to bardzo nietaktowna forma prezentu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  3. Żona Perepeczki ujawniła powalające szczegóły z początków związku. Okropnie ją upokorzył na oczach wszystkich
  4. Okropne wiadomości prosto z Pałacu. Książę trafił do szpitala przez chorobę, Brytyjczycy drżą z obaw
  5. Psi fryzjer znęcał się nad zwierzętami. Wszystko nagrano ukrytą kamerą

Źródło: niewiarygodne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News