Test osobowości
Wisdom
Irmina Jach - 18 Maja 2020

Z którym ludzikiem chcesz się zamienić na miejsca? Nie zdradzaj odpowiedzi nikomu, mówi najskrytszą prawdę o tobie

To, z którym ludzikiem chcesz zamienić się na miejsca świadczy o tym, jakim typem osobowości jesteś. Wybierz postać intuicyjnie, a dowiesz się więcej o cechach swojego charakteru.

Brytyjski psycholog, Pip Wilson, opracował test osobowości z ludzikami z myślą o dzieciach. Zagadka miała być pomocna w adaptacji w nowej szkole. Z czasem okazało się, że działa także w przypadku osób dorosłych. Test pozwala ocenić stan emocjonalny i zrozumieć, jaką funkcję dana osoba odgrywa w społeczeństwie. Wyniki mogą być zaskakujące. Nie zdradzaj ich nikomu!

Nastolatka umierała w męczarniachWyniki sekcji 16-letniej Kornelii wywołują ciarki na plecach. Opisali ostatnie chwile nastolatkiCzytaj dalej

Obrazy Pikio

Spójrz na obrazek i wybierz postać, z którą się utożsamiasz. Na wybór masz 10 sekund. Wybierz intuicyjnie, a dowiesz się, którym typem osobowości jesteś! Masz zdolności przywódcze? Może wolisz zbalansowane życie bez większych problemów? Sprawdź!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pogrzeb 16-letniej KorneliiPoruszające sceny na pogrzebie 16-letniej Kornelii. Po słowach księdza rodzina nie wytrzymałaCzytaj dalej

Jaka jest Twoja osobowość?

 • Jeśli wybrałeś ludzika 1, 3, 6 lub 7, jesteś osobą posiadającą silną motywację. Nie są Ci straszne żadne przeszkody!
 • Jeżeli utożsamiasz się z pozycjami 2, 11, 12 lub 19, świadczy to o Twoich zdolnościach interpersonalnych. Jesteś mistrzem kontaktów towarzyskich i z przyjemnością pomagasz znajomym.
 • Wybór pozycji 4 świadczy o zamiłowaniu do spokoju i statecznych rozwiązań. Chcesz osiągnąć sukces, nie pokonując przy tym zbyt wielu życiowych przeszkód.
 • Wybór ludzika numer 5 może świadczyć o zmęczeniu i braku motywacji.
 • Jeśli wybrałeś pozycję 9, na pewno jesteś szczęśliwą osobą, która lubi się bawić!
 • Numery 13 i 21 świadczą o blokadzie wewnętrznej i o wyalienowaniu.
 • Jeśli wybrałeś numer 8, jesteś osobą, która przywiązuje dużą wagę do życia wewnętrznego. Lubisz długie rozmyślania i medytację.
 • Wybrałeś ludziki 10 lub 15? W życiu przybierasz pozycję pasywną, w milczeniu dopasowujesz się do otaczającego Cię świata.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel

2. Andrzej Duda zaliczył gigantyczną wpadkę. Internauci są oburzeni jego zachowaniem

 • Numer 14 może świadczyć o kryzysie wewnętrznym!
 • Liczba 20 jest na ogół wybierana przez osoby posiadające wysoką samoocenę. To oczywisty wybór urodzonych liderów i mentorów.
 • Wybór postaci 16 może oznaczać, że jesteś zmęczony koniecznością wspierania innej osoby. A może to Ty jesteś osobą wspieraną przez numer 17?
 • Jeżeli utożsamiasz się z numerem 17, prawdopodobnie jesteś osobą, która dąży do równowagi i balansu w życiu. Wiesz, jak ważne jest bycie dobrym przyjacielem, doceniasz także swoją sytuację życiową. Rozumiesz, że ważniejsze od tego, co może się wydarzyć, jest to, co dzieje się w tej chwili.

Najlepsze newsy dnia:

 1. Została ogłoszona najmłodszą matką w historii. Aż ciężko uwierzyć ile miała lat, kiedy urodziła
 2. Z ostatniej chwili. Wiemy kto poprowadzi Polskę na Euro 2020. Przyszłość Jerzego Brzęczka przesądzona
 3. Rząd w ostatniej chwili zmienił męczący zakaz. Wiele osób odetchnie z ulgą
 4. Oliwia Bieniuk pokazała zniewalające zdjęcie. Siostra Ani Przybylskiej musiała zareagować
 5. Zupa pomidorowa jak u babci. Wiele osób zapomina o jednym kluczowym dla zniewalającego smaku składniku
 6. 72-latka znalazła w Biedronce górę pieniędzy. Były przeznaczone na ponury cel

Jan Paweł II na niepublikowanych wcześniej zdjęciachNigdy niepublikowane wcześniej zdjęcia Jana Pawła II. Czwarte sprawia, że ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: Wisdom

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News