W jaki sposób krzyżujesz ramiona? Ich ułożenie zdradza największą tajemnicę twojego charakteru

W jaki sposób krzyżujesz ramiona? Ich ułożenie zdradza największą tajemnicę twojego charakteru Źródło: unsplash / Jen Theodore

Test, dzięki któremu odkryjesz swoje ukryte cechy charakteru jest niezwykle prosty. Już teraz możesz lepiej poznać siebie i dowiedzieć się czegoś nowego na swój temat.

Prosty test, który może nam wiele o nas powiedzieć bazuje na obserwowaniu mowy ciała. Wyraża ona o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Jakie ukryte cechy skrywa Twój charakter?

Niespodziewane cechy charakteru wyrażone przez jeden gest

Test, o którym mowa polega na analizie jednego gestu. Mowa ciała potrafi powiedzieć naprawdę wiele o charakterze. Niektórzy nawet twierdzą, że może wyrazić więcej niż słowa. Wynika to z tego, że wypowiedzi są zazwyczaj planowane, a nasza postawa szczerze pokazuje, jacy naprawdę jesteśmy. Nawet gdy mijamy ludzi na ulicy, ich mowa ciała daje nam sugestię tego, jacy są. Jedna postawa może sugerować pewność siebie, inna z kolei wycofanie. Już teraz, wykonując test, możesz odkryć cechy swojego charakteru, które mogły do tej pory się przed tobą ukrywać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten test jest prosty, jednak wyniki mogą być zaskakujące

Test, o którym mowa, polega na przeanalizowaniu sposobu krzyżowania rąk. Jak podkreślają, że sposób, w jaki to robimy, może bardzo wiele o nas mówić. Na krzyżowanie rąk zwracają również uwagę trenerzy biznesu i języka relacji. Na podstawie tego, w jaki sposób je układamy, potrafią wyczytać, czy jesteśmy osobą otwartą czy zamkniętą. Jednak to nie wszystko, co można na tej podstawie wywnioskować. Żeby wykonać test skrzyżuj ręce i sprawdź czy ułożenie pasuje do jednego z poniższych opisów.

Dzisiaj grzeje: 1. Elżbieta Jaworowicz ma sporo za uszami. Sprawą zajęła się Rada Etyki Mediów
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieść

Jeżeli po skrzyżowaniu rąk na zewnątrz znajduje się twoja lewa dłoń to jesteś prawdopodobnie osobą o wysokiej inteligencji emocjonalnej, która cechuje się otwartością, ale również rozsądkiem.

W przypadku skrzyżowania rąk z prawą dłonią na zewnątrz można założyć, że należysz do osób kreatywnych, które zamiast ograniczeń widzą rozwiązania i możliwości. Ponadto może to mówić o miłym usposobieniu.

Skrzyżowanie rąk z obiema dłońmi na zewnątrz może świadczyć o pewności siebie i wysokiej samoocenie. Ludzie naturalnie czerpią z Ciebie inspirację i darzą zaufaniem. 

Obie dłonie schowane przy skrzyżowaniu rąk mogą sugerować, że jesteś osobą skryta i zamkniętą. Jednak dodatkowo posiadasz ogromną wewnętrzną siłę i wrażliwość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
  3. Tragiczny bilans nocnej wichury na południu Polski. 16 zwierząt zmarło w kilka sekund na miejscu, nie miały żadnych szans
  4. Pilna akcja służb, trwa walka o zdrowie i życie. Media przekazały wiadomości o ogromnej tragedii
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

Źródło: Onet Kobieta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News