Wybierz bez zastanowienia jedną z masek. Szybki test pokaże o Tobie ukrytą prawdę, nawet psychologowie są zdumieni skutecznością

Wybierz bez zastanowienia jedną z masek. Szybki test pokaże o Tobie ukrytą prawdę, nawet psychologowie są zdumieni skutecznością Źródło: .

Test pokaże, jaki naprawdę jesteś. Nie zastanawiaj się, tylko szybko wybierz jedną z widocznych na obrazku czterech masek. Szybki wybór to podstawa - wybierzesz maskę podświadomie, a to bardzo ważne. Teraz przeczytaj, jaki naprawdę jesteś.

Test na podstawie wyboru masek pokaże, co tak naprawdę skrywasz w środku i czym nie chcesz się dzielić z innymi. Zaskakujące, ale nawet sami psychologowie są zdziwieni wynikami psychotestu.

Test pokaże Ci, jaki naprawdę jesteś

Jeśli wybrałeś maskę słodkiego lamparta, uchodzisz wśród innych za osobę, która mimo wszystko woli nie dzielić się swoimi planami dotyczącymi dalszego życia i pracy zawodowej. Pokazujesz się jako człowiek niezbyt ufny, który od początku znajomości jest zdystansowany. Ma to jednak swoją przyczynę w tym, że kiedy raz się sparzysz, trudno Ci zaufać ponownie, nawet innej osobie.

Jeśli wybrałeś maskę clowna z pomarańczowymi włosami, jesteś prawdziwym szczęściarzem. Zapewne wiesz, że masz wewnętrzny dar intuicji, a także silnie rozwinięty szósty zmysł. Dzięki temu w swoim życiu zawsze "masz nosa" do osób, którym warto zaufać i możesz uważać na tych, z którymi znajomość może przynieść Ci ogromne straty. Twoi znajomi uważają ponadto, że trudno z Tobą rozmawiać stricte o Tobie, na prywatne tematy.

A co, jeśli wybrałeś maskę nr 3 lub nr 4?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli spodobała Ci się maska słodkiego pieska ze stokrotką za uchem, należysz do osób, które 24 godziny na dobę potrafią zachować kamienną twarz bez względu na to, co właśnie przeżywasz. Czy załamanie, czy ogromna radość - z Twojej twarzy nie da się tego wyczytać. Po prostu uważasz, że nie warto obarczać innymi swoimi smutkami. Z uwagi na fakt, że jesteś dość energiczny i wszędzie Ciebie pełno, nie chcesz pokazywać po sobie, że coś jest nie tak.

Dzisiaj grzeje: 1. Linia lotnicza wprowadza przepisy wyjątkowe. Obowiazkowa odprawa 8 godzin przed odlotem
2. Ukrywali tę wiadomość przed mediami. Zmarł aktor i twórca uwielbianego serialu

Jeśli w oko wpadła Ci maska kota pomalowanego dość artystycznie, jesteś osobą dość inteligentną, ale uważaną za prawdziwą zosię samosię. Wolisz sam uporać się z problemami i skupić się na swoich przemyśleniach niż robić to nawet z zaufaną lub ukochaną osobą. Jednocześnie jesteś bardzo empatyczny i zawsze gotów, aby komuś pomóc lub wysłuchać jego trosk - sam sobie jednak na to nie pozwalasz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Niewyobrażalna tragedia, kadłub samolotu pękł na pół. Zdjęcia wraku wywołują ciarki
  4. Niebywały przepis na kopytka w nowej odsłonie. Smakują rewelacyjnie, sekretem jest jeden składnik
  5. Tysiące Polaków źle rozmrażają mięso. Popełniają dwa karygodne błędy, konsekwencje są opłakane

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News