Po ślubie teściowa zaczęła nakręcać syna przeciwko niej. Ania przeczytała te podłe SMS-y

Po ślubie teściowa zaczęła nakręcać syna przeciwko niej. Ania przeczytała te podłe SMS-y Źródło:

Zawarcie związku małżeńskiego jest dla większości młodych ludzi jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu. Tak też podchodziła do tego Ania, która niedługo po ślubie musiała zmierzyć się z niewiarygodnym cierpieniem. Teściowa zaczęła nakręcać syna przeciwko niej i oczerniać ją. Czarę goryczy przelały ohydne SMS-y.

Teściowa Ani pojawiła się w jej życiu niczym uderzenie piorunem. Niestety kobieta pałała do swojej synowej niewyobrażalną niechęcią. To, co na początku zdawało się być żartami, przeobraziło się w przyczynę do rozpadu małżeństwa.

Teściowa Ani podjudzała syna przeciwko niej. Panna młoda dotarła do paskudnych SMS-ów

Ania w związku z chęcią rozpoczęcia nowego życia na drodze małżeńskiej porzuciła Katowice i przeprowadziła się do Szczecina. Jak sama przyznała, było to dla niej bardzo ciężkie, gdyż zerwała kontakt ze swoimi starymi znajomymi. Dodatkowo, jej mama zmarła przed 4 laty, a kontakt z ojcem jest znikomy. Sytuacji nie ułatwiała teściowa, która od samego początku bardzo mocno zaznaczała swoją obecność. - Mój mąż pół żartem, pół serio wspominał o tym, że jego mama ma na jego punkcie obsesję, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że urośnie to do takich rozmiarów - wyznała młoda kobieta. Już po trzech tygodniach od przeprowadzki zaczęły się pierwsze najścia kobiety. Mama jej męża była oczywiście w stanie przyczepić się do wszystkiego. - Jego matka pojawiła się o 7:00 rano w sobotę i od progu zaczęła mówić o tym, jak brudno mamy w przedpokoju i jak kiepsko wyglądają firanki, które sama zawiesiłam kilka dni temu - relacjonuje Ania. To był dopiero początek. Teściowa zaczęła pojawiać się w ich domu coraz częściej i, jak podkreśla 29-latka, robiła zupełnie co chciała. Sytuacja z każdym dniem była coraz gorsza. Punktem krytycznym okazały się SMS-y, do których Ania dotarła na telefonie swojego męża.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teściowa szkalowała, mąż nie reagował

Kobieta chciała sprawdzić listę zakupów, ale przypadkowo natrafiła na zapis rozmowy między jej mężem, a matką. - Jarun, nie lubię Anki bo jest bałaganiarą i na pewno jej matka też taka była. Mogłeś ożenić się z Renią, była rozsądna, gospodarna i umiała zająć się domem. Ten wypłoch pewnie całymi dniami ogląda telewizję. Źle zrobiłeś synu, że wszedłeś w ten związek - można przeczytać w jednej z wiadomości. Po chwili kobieta ustaliła, że pierwsza wiadomość od teściowej pojawiła się w dniu ślubu. Matka męża czepiała się w niej wagi przyszłej synowej. Najgorsze było to, że w obliczu masy szkalujących SMS-ów jej mąż pozostawał zupełnie obojętny. Anka przyznaje, że nie wie, co dalej zrobić ze swoim życiem. Póki co, jej małżeństwo praktycznie nie istnieje. - Po tym wszystkim, co mnie spotkało, nie wyobrażam sobie, że mogłabym dzielić życie z człowiekiem, którego matka mnie nienawidzi i kilka razy w tygodniu zapewnia go o tym, że jestem najgorszym, co go w życiu spotkało. Wróciłam do Katowic, aby to wszystko przemyśleć, ale kompletnie nie mam pomysłu, jak rozwiązać tę sytuację… - napisała zdruzgotana 29 latka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Uczestnik Sanatorium miłości opowiedział o swojej tragedii. To smutna historia 
  2. Pojawiły się zeznania Stefana W. po ataku na Adamowicza. Są bardzo dziwne 
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł