Bez skrupułów zabił teściową i swoje nienarodzone dziecko. Opinia adwokatów sprawia, że ręce opadają, jak na to wpadli?

Bez skrupułów zabił teściową i swoje nienarodzone dziecko. Opinia adwokatów sprawia, że ręce opadają, jak na to wpadli? Źródło: .

Teściowa oraz jej mąż zostali bestialsko zamordowani przez partnera swojej córki. Mężczyzna zabił również swoje nienarodzone dziecko. Adwokaci bronią mordercy, ich tłumaczenia są absurdalne.

Teściowa zginęła z rąk partnera swojej córki. Mężczyzna zabił również jej męża oraz swoje nienarodzone dziecko. Bliscy rodziny i lokalna społeczność są w szoku. Obrońcy mordercy nie zgadzają się jednak z wyrokiem dożywocia, złożyli apelację, a wskazane przez nich okoliczności łagodzące są absurdalne, 

Teściowa, teść i dziecko zginęli z rąk mężczyzny

To potwornej zbrodni doszło w województwie wielkopolskim. 24-letni mieszkaniec Cerekwicy Starej koło Jarocina wszedł w nocy do domu rodziców swojej partnerki i zaatakował nożem rodzinę. Niedoszli teściowie mężczyzny, Grażyna i Julian K., zginęli na miejscu. W czasie ataku, młody mężczyzna dźgnął również kilkukrotnie w brzuch swoją ciężarną partnerkę Natalię oraz ciężko ranił jej siostrę. Nóż przebił dziecko w łonie 25-latki, przyszła matka trafiła do szpitala. Lekarze podjęli decyzję o cesarskim cięciu, by uratować życie chłopca. Noworodek był niedotleniony, natychmiast przeszedł operację klatki piersiowej. Niestety, zmarł kilka miesięcy później, po ciężkiej walce o życie.

Eryk J. jest absolwentem szkoły policyjnej. Został oskarżony o podwójne morderstwo rodziców partnerki oraz usiłowanie zabójstwa Natalii i jej siostry. W maju 2019 roku sąd skazał nożownika na dożywocie. 

- On urządził sobie polowanie na ludzi. Zachował się jak zwykły rzeźnik, który rżnął ciała ludzkie. Eliminacja to jest jedyny sposób, żeby ochronić nas, rodzinę, ludzi przed tego typu człowiekiem - powiedział w sądzie Janusz Runowski, pełnomocnik poszkodowanych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna został skazany na dożywocie, obrońcy mordercy złożyli apelację od wyroku

Adwokaci mordercy złożyli jednak apelację od wyroku. Wskazują, że być może istniały okoliczności łagodzące, których sąd nie wziął pod uwagę. Chodzi o uzależnienie młodego mężczyzny od gier komputerowych.

- Uważamy, że w pierwszym procesie błędem było to, że biegli nie przeprowadzili obserwacji tylko krótkie badanie. Nie wzięli też pod uwagę możliwości uzależnienia Eryka J. od gier komputerowych. Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia w zaleceniach na ten rok wskazuje, że jest to jednostka chorobowa - tłumaczy mecenas Wojciech Wiza, obrońca Eryka J.

Dzisiaj grzeje: 1. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

2. Wszyscy myślą, że jest jej dziadkiem. Pomimo ogromnej różnicy wieku para stara się o dziecko

Sąd powołał nowych biegłych, którzy mają orzec, czy tego typu uzależnienie mogło zaburzyć u mordercy postrzeganie rzeczywistości. Sprawa jest w toku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Symptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znać
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Dagmara nie wytrzymała, nie mogła przemilczeć sprawy. Oburzające zachowanie na oczach tysięcy
  4. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych
  5. Gorące sceny w jacuzzi w "Sanatorium miłości" niczym w pierwszym Big Brotherze. Widzom opadły szczęki
  6. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News