Chociaż terroryści w Polsce kojarzą się raczej opinii publicznej z bardzo odległym tematem, w naszym kraju doszło do szokującego zamachu. Co ciekawe, do ataku przyznała się już nawet organizacja o tajemniczej nazwie: „Brygada Wschód”. Do akcji wkroczyły już polskie służby.

17 lipca 2018 roku w Bielsku-Białej doszło do zadziwiających zdarzeń. Wysadzono bowiem w powietrze trzypiętrowy budynek na osiedlu Sarni Stok. Co szokujące, grupa odpowiedzialna za atak zapowiedziała już, że jeżeli do 6 sierpnia deweloper nie zrezygnuje z prowadzenia dalszych prac, dojdzie do kolejnego wybuchu.

Terroryści w Polsce zaatakowali

Do przeprowadzenia zamachu przyznali się już członkowie „Brygady Wschód”. Napisali już nawet oficjalny list, w którym ujawnili motywy swych zadziwiających, niebezpiecznych działań.

– Deweloperzy, jak międzynarodowe korporacje, niszczą przyrodę i żerują na słabszych i biedniejszych – napisano w notatce opublikowanej przez grupę.

– Deweloper ze Śląska uważa sabotażystów z jego budowy za
psychopatów. Lecz to nie ci partyzanci są psychopatami. Prawdziwi psychopaci niszczą i zatruwają ziemię, a świat dookoła umiera – dodali także członkowie „Brygady Wschód”.

Stanowcza odpowiedź służb na poczynania ekoterrorystów

Jako że grupa zapowiedziała kolejne ataki, na miejscu pojawili się przedstawiciele służb. Dodatkowe patrole policji mają zabezpieczać budowę oraz pracujących na niej robotników. Czas pokaże, czy funkcjonariuszom uda się udaremnić ewentualny zamach i ustalić, kto personalnie jest odpowiedzialny za wybuch z 17 lipca tego roku.

ZOBACZ TAKŻE: Rząd PiS traci największego sojusznika! Kaczyński zdruzgotany

ZOBACZ TAKŻE: Żona b. premiera nie wytrzymała. „Nie płaci alimentów, odebrał mieszkanie”

ZOBACZ TAKŻE: Jackowski szokuje! Twierdzi, że wie, co się stało z Korą po śmierci

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Czy boisz się, że w Polsce może dojść do zamachu terrorystycznego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewała


Te głębinowe istoty nie przypominają niczego, co widziałeś przedtem! [ZDJĘCIA]