Pomysły islamistów, związane z nowymi metodami ataków, stają się coraz bardziej przerażające. Wiążą się bowiem bezpośrednio z poszerzeniem liczby ofiar, które umierać będą w straszliwych mękach. Najbardziej szokującym ich aspektem jest za to fakt, iż narażony na niebezpieczeństwo jest już każdy potencjalny klient supermarketów.

Według serwisu SITE Intelligence Group, który stara się monitorować działalność dżihadystów w internecie, planują oni całkowicie nowy rodzaj ataków. Do tej pory testowali go na swoich więźniach, którzy umierali w dramatycznych warunkach i niewyobrażalnym bólu.

Islamiści na swoich forach internetowych mają kierować obecnie bezpośredni apel do tzw. samotnych wilków. Będą oni wstrzykiwać w owoce i warzywa różnego rodzaju trucizny oraz związki chemiczne, powodujące zaburzenia funkcjonowania organizmu, prowadzące bezpośrednio do tragicznej śmierci.

Jeżeli tego typu ataki rzeczywiście miałyby się rozpocząć, narażeni są na nie wszyscy klienci supermarketów oraz małych sklepów spożywczych. Do tej pory nie zdradzono jednak sposobu, w który można byłoby sprawdzić, czy kupowane jedzenie jest bezpieczne i nie zawiera żadnych trujących substancji.

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

 

...

Zobacz również