Małgorzata Terlikowska często wypowiada się na temat seksu. Tym razem opowiedziała o seksie oralnym. Uważa, że „nie jest on grzechem, ale tylko jeśli wszystko kończymy w kobiecie”. 

W małżeństwie wszystko jest dozwolone. Nie ma nic złego w seksie oralnym, jeśli to jest mąż i żona. To nie jest grzech tylko pod jednym warunkiem – wszystko kończymy w kobiecie. Co robimy od początku do końca, to już fantazja małżonków – mówiła Terlikowska.

– Małżeństwo to nie tylko umowa, to jest coś więcej. Zakłada również sferę seksualną, od tego nie można uciec. Te małżeństwa, które od tego uciekają, wcześniej czy później się rozpadają. Brak seksu rzutuje na wszystkie sfery życia – dodała Małgorzata Terlikowska w rozmowie z WP.

Terlikowska poleciła również zapoznać się z naukami o. Ksawerego Knoca, który opowiadał o relacjach małżeńskich w sferze seksualnej. Miał zasłynąć atrakcyjnymi poradami w tej kwestii. Na pytanie dziennikarki „skąd on to wiedział?”, Terlikowska odpowiada:

– Myślę, że rozmawiał z małżeństwami, które gdzieś tam miały problem, próbował w jakiś sposób zaradzić tym problemom. Jeśli nie układa się w sferze seksualnej, to rzutuje to potem na inne sfery życia. Ksiądz Knoc przełamał dużo tabu na ten temat – mówiła.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: WP

...

Zobacz również