Żenada. Ryszard Terlecki przyłapany w Krakowie, zdjęcia są już w sieci

Żenada. Ryszard Terlecki przyłapany w Krakowie, zdjęcia są już w sieci

Wicemarszałek Terlecki został przyłapany. Teraz już nie wywinie się od odpowiedzialności. W sieci opublikowano dość kompromitujące zdjęcie.

Polityk, a zwłaszcza wicemarszałek Sejmu to osoba, która powinna ze wszech miar świecić przykładem i nakłaniać innych do praworządności. Niestety, nie tym razem. Wicemarszałek Terlecki dał zgoła zupełnie inny przykład. Borys Budka z PO opublikował w sieci zdjęcie, z którego Ryszard Terlecki będzie musiał się tęgo tłumaczyć. Na zamieszczonej fotografii wyraźnie widać jak Terlecki parkuje na niedozwolonym miejscu. Szary Kowalski otrzymałby za takie parkowanie mandat w wysokości kilkuset złotych. Zdjęcie zostało wykonane prawdopodobnie wtedy, gdy polityk wrócił do rodzinnego miasta na majówkę.

Ryszard Terlecki się nie popisał

- Hej, Ryszard Terlecki, internauci podesłali fotkę z Krakowa, podobno takie parkowanie "wam się należało"? Aż nie chce mi się wierzyć, że to możliwe? Jakiś komentarz? A może wszystko wiedząca Beata Mazurek to skomentuje? - napisał na swoim Twitterze Borys Budka. Do tej pory wicemarszałek nie odniósł się do treści zamieszczonej przez Borysa Budkę na Twitterze, być może celowo postanowił to przemilczeć. Czujni internauci zawstydzili również gorliwego Budkę, przypominając mu fotografię z lutego. Wtedy to odbywała się Rada Krajowa PO. Nie wszyscy działacze partii opozycyjnej skorzystali wtedy z płatnego parkingu na terenie kompleksu Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji "Nowe Horyzonty". Straż Miejska zablokowała koła zaparkowanych samochodów. Widać wszyscy politycy mają zaskakująco podobną tendencję do nieprawidłowego parkowania. Ryszard Terlecki Zdjęcie, z którego Terlecki powinien się wytłumaczyć, fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda czy Tusk? Wyborcy wybrali, przełomowy sondaż
  2. Wybory samorządowe 2018: Znamy kandydatów PiS na prezydentów
  3. Z Benedyktem XVI jest źle. Ale przekazał słowa, które Kaczyński musi usłyszeć
Źródło: wiadomosci.wp.pl    
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News