Dramat Pani Tereski z "Sanatorium miłości". Nikt na takie coś nie zasłużył, to straszne

Dramat Pani Tereski z "Sanatorium miłości". Nikt na takie coś nie zasłużył, to straszne Źródło: youtube.com/TVP VOD

Teresa Wąsowicz, znana widzom TVP z "Sanatorium miłości" musiała pogodzić się ze smutną koniecznością opuszczenia programu. Lubiana przez widzów uczestniczka, nie mogła poradzić sobie z falą krytyki, która pojawiła się w Internecie. Nikt na to nie zasłużył.

Teresa Wąsowicz znalazła się w gronie uczestników całkowicie nowego programu, emitowanego przez TVP "Sanatorium miłości". Bardzo szybko zaczęła się wyróżniać wśród innych uczestników, a także zyskała sympatię znacznej części widzów. Jednakże została zmuszona do odejścia i wtedy bardzo boleśnie uderzyła w nią rzeczywistość.

"Sanatorium miłości" budzi różne emocje wśród społeczeństwa, mimo że każdorazowo cieszy się on ogromną oglądalnością. Pani Teresa odczuła to na własnej skórze, gdy po opuszczeniu Ustronia spotkała się z opiniami na jej temat, jakie w ciągu kilku tygodni wykwitły w mediach społecznościowych. Teraz kobieta twierdzi, że to wszystko wpłynęło na nią tak bardzo, iż potrzebuje odpoczynku od wszystkich ludzi.

Teresa z "Sanatorium miłości" o swoim dramacie

Pani Teresa dowiedziała się o istnieniu tego programu od przyjaciółki, którą zna niemal całe życie. Dlatego też, dzięki jej słowom nie zastanawiała się długo i postanowiła odważnie wyjechać, aby wziąć udział przygodzie swojego życia. Jednak nie obyło się bez wątpliwości. Tuż przed startem programu zaczęła zastanawiać się, czy aby na pewno podjęła dobrą decyzję.

Koniec końców zaaklimatyzowała się w sanatorium w Ustroniu. Występ przed kamerą pozwolił jej odkryć w sobie odwagę, a także inne cechy, z których istnienia do tej pory nie zdawała sobie sprawy. 61-latka mieszkała w tym samym pokoju z inną kuracjuszką - rok od siebie starszą Małgorzatą Zimmer. Jednak nadszedł czas na pożegnanie z programem, widzami oraz przyjaciółmi, których poznała w sanatorium.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

I wtedy też spadł na nią deszcz krytyki. Starała się go ignorować, jednak w dzisiejszych czasach nie ma możliwości, by internetowe komentarze nie wywołały żadnego wpływu na życie. Dlatego właśnie Teresa postanowiła zrobić sobie urlop, odpocząć z dala od ludzi i przemyśleć, co takiego w jej zachowaniu jest nie tak, że tak wiele osób wytyka jej pewne przywary. Jednak również po to, by nie dawać pożywki internetowym wilkom - kiedy wróci ci zajmą się kimś innym, a 61-latka w końcu będzie miała spokój.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News