Co się dzieje z Teresą z M jak miłość? Nieźle namieszała

Co się dzieje z Teresą z M jak miłość? Nieźle namieszała Źródło: instagram.com/joannasydor

Teresa - M jak miłość w różny sposób kieruje losami tej postaci. Samotna matka, która nigdy nie ma szczęścia do mężczyzn - tak chyba najłatwiej opisać postać graną przez Joannę Sydor. Czy jest coś, czego nie wiecie o tej wieloletniej bohaterce serialu TVP2?

Teresa - M jak miłość od lat kieruje losami tej postaci przez najróżniejsze perypetie. Co ostatnio przeżywa bohaterka, którą już od wielu lat możemy oglądać w produkcji TVP2? Czym zajmuje się aktorka, którą od tylu lat możemy oglądać w tej roli?

Teresa - M jak miłość - jaka aktorka gra tę postać?

W rolę Teresy w M jak miłość już od wielu lat wciela się Joanna Sydor. Jest to białostocka aktorka, która urodziła się 23 stycznia 1975 roku. W 1998 roku ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Występowała między innymi na deskach Teatru Starego w Krakowie, a także w wielu serialach i produkcjach - najczęściej w rolach drugoplanowych lub epizodycznych. Mimo wielu zajęć w 2014 roku udało jej się także ukończyć studia na Wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

M jak miłość - Teresa i Paweł

Wątek Teresy i Pawła jest nadal jednym z ulubionych i najlepiej zapamiętanych wśród fanów telenoweli TVP2. Młody chłopak zakochał się wtedy w starszej od niego kobiecie, która samotnie wychowywała dziecko. Chociaż ich miłość nie przetrwała próby czasu, pozostali oni w kontakcie i co jakiś czas można było ich spotkać razem. Sama Teresa niestety nie miała szczęścia w miłości. Mimo kilku związków, wszystkie jej relacje w końcu się rozpadały - często w bardzo nieszczęśliwych okolicznościach.

- Martwię się o mamę. Dziwnie się ostatnio zachowuje... Jest jakaś rozkojarzona. Ciągle siedzi w komórce, pisze SMS-y. Jak pytam do kogo, to nie chce powiedzieć. A ostatnio dostała taki wielki bukiet kwiatów. Wydaje mi się, że się zakochała (...) Niby [dobrze, że się zakochała], ale wiesz mama nie ma szczęścia do mężczyzn. Na koncie same toksyczne związki... Nie chcę, żeby znowu się wpakowała na jakąś minę - martwiła się o bohaterkę jej córka.

Teresa wraca do M jak miłość

Powrót Teresy do M jak miłość po prawie 15 latach przerwy został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez fanów serialu. Liczyli oni, że stara miłość Pawła i Teresy rozgorzeje na nowo i na ekranie zobaczymy ponowne połączenie starych kochanków. Niestety nie mogliśmy na to liczyć i scenarzyści mieli inne plany. Po kilku romansach z Wernerem i Góreckim jej obecność znów powróciła tylko do epizodów. Mimo krótkiego pocałunku, nie mogliśmy liczyć na ponowny związek Pawła i Teresy. Sama aktorka nie była tym jednak zniechęcona:

- Scenarzyści sobie, a my sobie. To właśnie miłość! - napisała pod zdjęciem z imprezy na planie filmowym, na którym obejmowała Rafała Mroczka, który gra właśnie Pawła w serialu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  2. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  3. Hubert Urbański - dzieci. Jaki sekret skrywa gwiazdor?
  4. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  5. Kim jest Paweł z Warsaw Shore? Jak ma na nazwisko on i Ewelina?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News