Lipowska odchodzi z M jak Miłość? Ostry komentarz aktorki

Lipowska odchodzi z M jak Miłość? Ostry komentarz aktorki Źródło: screen youtube.com/Superstacja

M jak miłość już od niemalże 18 lat emitowane jest na antenie telewizji TVP. Wiele postaci, które pojawiły się już w pierwszych odcinkach serialu, występuje w nim do dziś. Teraz w Internecie krążą pogłoski o odejściu Teresy Lipowskiej. Znamy już prawdę.

M jak miłość jest jednym z najpopularniejszych seriali w historii polskiej telewizji. W samym TVP produkcja nie ma konkurencji, ponieważ od parunastu lat oglądana jest przez tysiące wiernych fanów. Teresa Lipowska wciela się w serialu w postać seniorki rodu Mostowiaków, czyli panią Barbarę. Ostatnio w mediach można znaleźć doniesienia, że aktorka ma zamiar odejść z serialu. Lipowska ostro i konkretnie wypowiedziała się na ten temat.

M jak miłość: czy to koniec Barbary Mostowiak?

Wiele osób podejrzewało, że po śmierci Witolda Pyrkosza, który wcielał się w postać męża Barbary, wątek postaci Lipowskiej zostanie zakończony. Dodatkowo w ostatnim czasie wielu aktorów odeszło z planu serialu, donosząc o tragicznych warunkach pracy. To wszystko mogłoby wskazywać, że Lipowska już niebawem zakończy swoją przygodę z M jak miłość. Jednak okazało się, że doniesienia mediów są nieprawdziwe i postać Barbary Mostowiak dalej będzie rozwijana o kolejne wątki. - Ciągle jestem wszechwładną Barbarą Mostowiak, która wbrew dziwnym pogłoskom cały czas będzie na ekranie. Doskonale czuję się wśród mojej serialowej rodziny. Ponadto cały czas mam co grać. Jakby nie było już ciekawych wątków do zagrania, pewnie tak bym się nie cieszyła, ale jest naprawdę dobrze. Scenarzyści wciąż mają wiele ciekawych pomysłów, więc absolutnie nie nudzimy się, odgrywając 18 rok te same postacie - mówi Teresa Lipowska w rozmowie z Super Expressem. Fani serialu mogą spać spokojnie, ponieważ jedna z ich ulubionych postaci, tak szybko nie zniknie z ekranów telewizorów. Z tego, co zdradziła aktorka, wprost wynika, że scenarzyści przygotowali dla widzów jeszcze masę ciekawych wątków związanych z postacią Barbary Mostowiak.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarka TVN zaatakowała Lewandowskiego. „Zakłamanie i obłuda”
  2. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
  3. Tragedia w Szaflarach: Nowe ustalenia szokują, egzaminator pogrążony
źródło: natemat.pl Następny artykuł