Teresa Lipowska się wygadała! Co na to producenci M jak Miłość?!

Teresa Lipowska się wygadała! Co na to producenci M jak Miłość?! Źródło: fot. YouTube

Teresa Lipowska jest jedną z największych gwiazd "M jak Miłość". W serialu gra nieustannie od 18 lat. W 2017 roku straciła jednak bliskiego kolegę z planu, a także serialowego męża - Lucka, granego przez nieżyjącego już Witolda Pyrkosza. Wielbiciele produkcji nie mogli sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał wątek Lipowskiej w nowym sezonie. Teraz aktorka postanowiła co nieco ujawnić.

Teresa Lipowska postanowiła zdradzić fanom, co takiego zobaczą w nowym sezonie "M jak Miłość". Fani nie mogą się doczekać powrotu ich ulubionych postaci, między innymi Basi Mostowiak, granej przez Lipowską. Byli jednak pełni obaw, gdy w 2017 roku zmarł aktor grający Lucka Mostowiaka. Serialowa Barbara została sama, a producenci musieli wymyślić nowy, interesujący wątek dla bohaterki. Niedawno widzowie "M jak Miłość" mogli zobaczyć zapowiedź serialu i... byli w niemałym szoku! Uwielbiana przez nich Barbara pokazała się bowiem z innym mężczyzną. Teraz sama Teresa Lipowska zdecydowała się zdradzić, jak będzie wyglądał kolejny sezon kultowego serialu TVP.

Teresa Lipowska opowiada o nowym sezonie "M jak Miłość" - zaskoczyła wszystkich fanów!

Najwięcej wątpliwości wzbudził tajemniczy mężczyzna w pobliżu Basi. Gwiazda szybko rozwiała wątpliwości. - Nie chcę nikogo, poza moim Luckiem! Ale pana, który będzie mi przynosił czekoladki i kupował kwiatki... to jeżeli tak ma być, to proszę bardzo. I wszystkich innych! - opowiadała Teresa Lipowska. Przyznaje jednak, że nie potraktuje zalotników tak, jak wszyscy mogą się tego spodziewać. - Ja do domu nikogo nie wpuszczę, o nie. I w serialu, i w domu. Ale jakby ktoś się zainteresował i przysłał mi, jak mój ukochany Lucek, słoneczniki albo inne kwiaty które uwielbiam - proszę bardzo - podsumowuje z uśmiechem aktorka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy jej tego nie zapomną! Gwiazda Polsatu spowodowała wypadek, dramat
  2. Doda nie przestaje obrażać! "AMEBA INTELEKTUALNA"
  3. Widzowie TVN są oburzeni! Homofobiczne żarty w programie śniadaniowym
  4. Czarnobyl, miejsce awarii elektrowni. Biegają tam tysiące bezpańskich, radioaktywnych psów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News