Teresa Lipowska zmartwiła fanów. Drży z obawy o syna

Teresa Lipowska zmartwiła fanów. Drży z obawy o syna Źródło: Facebook M jak Miłość

Teresa Lipowska zmartwiła swoich fanów ostatnimi wypowiedziami dla mediów. Okazało się, że życie gwiazdy serialu "M jak Miłość" nie układa się po jej myśli. Powodem zmartwień aktorki jest zachowanie jej ukochanego syna. Jedynak ten wpadł na pomysł, który nie podoba się jego matce. Marcin Zaliwski jest owocem związku Teresy Lipowskiej i jej zmarłego męża, Tomasza Zaliwskiego.

Teresa Lipowska żaliła się ostatnio, że pandemia koronawirusa wiąże się dla niej z bardzo ciężkimi doświadczeniami. Kwarantanna, do której przez dłuższy czas zmuszeni byli wszyscy Polacy, była dla niej niezwykle trudnym czasem. Aktorka należąca do starszego pokolenia nie opanowała nigdy umiejętności związanych z nowymi technologiami. Nie mogła więc, tak jak młodsze koleżanki, nawiązywać kontaktu z fanami przez internet. To jednak jeszcze nie koniec jej problemów.

Teresa Lipowska martwi się o syna

Czas wolny był dla gwiazdy "M jak Miłość" czasem, kiedy uczyła się obsługi mediów społecznościowych. Tradycyjne sposoby komunikacji, które praktykowała do tej pory, nie spełniły swojej roli podczas narodowej kwarantanny. Jedynym towarzyszem Teresy Lipowskiej był jej ukochany syn, Marcin Zaliwski. Starsza pani nie jest jednak z tego faktu do końca zadowolona. W wywiadzie dla Telewizji Polskiej przyznała, że nie chciałaby być dla swojej pociechy kłopotem. Z doniesień medialnych wynika, że aktorka myśli nawet o zamieszkaniu w domu opieki społecznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na szczęście, jej plany są jeszcze bardzo odległe. Gwiazda cieszy się bardzo dobrym zdrowiem i radzi sobie z codziennym funkcjonowaniem. Syn pełni na ten moment rolę powiernika i najlepszego przyjaciela Lipowskiej. Niestety, potomek aktorki podjął decyzję życiową, która martwi jego mamę. Od niedawna Marcin Zaliwski może pochwalić się licencją pilota. 

- Całe życie marzył, by być pilotem samolotów pasażerskich. I za pół roku zrealizuje to pragnienie. Mamy taką umowę, że raz na parę tygodni go sobie 'wypożyczam', czyli przychodzi do mnie na godzinkę czy dwie, siada naprzeciwko mnie i sobie gadamy. Tylko my, we dwoje. To mi jest potrzebne i Marcin to rozumie - pochwaliła się aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień".

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę nagle obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje artysta Piwnicy pod Baranami, wielka strata

2. Najlepsze zioła dla kobiet. Pomagają poradzić sobie z wieloma dolegliwościami

Teresa Lipowska rozumie jednak, że syn jest dorosłym człowiekiem i ma prawo kierować swoim życiem tak, jak chce. Jego ryzykowne hobby spędza sen z powiek matki. Aktorka postanowiła jednak nie interweniować w tej sprawie.  Mimo zmartwień, jego pasja bardzo cieszy gwiazdę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  2. Dramatyczny wypadek znanego piłkarza. Gwiazdor spadł z 200 metrów (FOTO)
  3. Skandal w Biedronce, porażające nagranie wyciekło do sieci. Pilne poszukiwania klienta
  4. Nagranie mieszańca Podkarpacia przyprawia o ciarki. Dantejskie sceny i chaos, rozszalała pogoda dała się we znaki
  5. Zostawił ładowarkę włączoną do prądu i wyszedł z domu. Najgorsza decyzja jego życia, skutki okazały się katastrofalne
  6. Jeżeli chcesz zagłosować w drugiej turze wyborów, musisz zrobić jedną rzecz. Zostało niewiele czasu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News