Teresa Lipowska opowiedziała o emeryturze
YouTube Kultowe Rozmowy
Irmina Jach - 27 Września 2020

Wyszło na jaw, ile wynosi emerytura Teresy Lipowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Teresa Lipowska, gwiazda serialu "M jak Miłość", wypowiedziała się na temat świadczenia emerytalnego, które pobiera. Jej słowa sprawiły, że fani przecierają oczy ze zdumienia. Nikt nie spodziewał się tego, że znana aktorka otrzymuje właśnie taką kwotę.

Teresa Lipowska postanowiła zabrać głos na temat pobieranego przez siebie świadczenia emerytalnego. Fani przecierają oczy ze zdumienia, kwota poraża. Nikt nie spodziewał się tego, że gwiazda po tylu latach aktywności scenicznej jest skazana na życie za tak niewielkie pieniądze.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Teresa Lipowska wyznała, jaką emeryturę otrzymuje

Teresa Lipowska jest niekwestionowaną gwiazdą serialu "M jak Miłość". Trudno wyobrazić sobie produkcję bez uwielbianej Basi Mostowiak. Razem z nieżyjącym już Witoldem Pyrkoszem tworzyli fenomenalny duet, który do dziś wspominany jest dużą dozą nostalgii. Teresa Lipowska spędziła na planie ponad dwie dekady. To jednak nie początek jej występów. Aktorka zadebiutowała przed siedemdziesięcioma laty i od tej pory nie znika z ekranów kinowych, telewizyjnych i teatralnych scen.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Aktorka zmaga się z problemami, które dotykają także innych polskich artystów. Wyznała niegdyś, że doskwierają jej między innymi brak refundacji medykamentów i brak wystarczających środków na codzienne przetrwanie. Powodem tego stanu jest bardzo niskie świadczenie emerytalne. Nie skarży się jednak na swój stan, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że inni są w zdecydowanie gorszej sytuacji.

- Oczywiście, można dyskutować nad tym, czy jest to emerytura wysoka, czy niska, po 60 latach pracy te 2200 złotych, a 2000 złotych na rękę. Uważam, że to jest taka średnia emerytura, bo bywają gorsze - zwierzyła się Teresa Lipowska w wywiadzie dla Super Expressu.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Gwiazda utrzymuje się obecnie głównie za gażę, którą otrzymuje za występy w serialu "M jak Miłość". Gdyby nie stałe zarobki, jej sytuacja życiowa byłaby zdecydowanie gorsza. To niejedyna artystka, która skarżyła się na to, że otrzymuje niewielkie świadczenie emerytalne.

- Gdybym nie miała takiego wielkiego szczęścia, a w moim wieku to jest wyjątkowe szczęście, że trafiłam na serial, który mi, że tak powiem, uzupełnia tę emeryturę co miesiąc, i mogę sobie pozwolić na parę rzeczy, to byłoby bardzo cieniutko - dodała gwiazda serialu "M jak Miłość".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  3. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  4. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  5. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  6. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  7. Pracownik sklepu spożywczego usłyszał wrzaski w toalecie. Otworzył drzwi i stanął jak wryty

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News