Teresa Lipowska ujawniła prawdę
Screen "M jak miłość" TVP 2
Monika Majko - 24 Listopada 2020

Teresa Lipowska przeżyła osobisty koszmar. Mąż zdradzał ją z kilkoma, jednak potem przyszło najgorsze

Teresa Lipowska przez wiele lat ukrywała swoje cierpienie, gwiazda ma za sobą ogromny zawód miłosny o którym w końcu opowiedziała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Oddała serce człowiekowi, który najpierw ją zdradzał, a później wyrzucił z domu.

Teresa Lipowska przez wiele lat cierpiała w tajemnicy, niewiele osób wiedziało, jak trudne chwile ma za sobą gwiazda serialu "M jak miłość". Mąż potraktował ją w okropny sposób, długo nie mogła się pozbierać po tym, co jej zrobił.

Teresa Lipowska ujawniła długo skrywaną tajemnice

Gwiazda serialu "M jak miłość" prawie 50 lat przeżyła z ukochanym Tomaszem Zaliwskim, którego nazywała miłością swojego życia. Niewiele osób wie jednak, że był to drugi mąż aktorki. Pierwszego partnera, po którym wciąż nosi nazwisko, poznała w czasie studiów na łódzkiej filmówce.

W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobieW środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobieCzytaj dalej

Aleksander Lipowski studiował tam na wydziale operatorskim i bardzo długo starał się o względy młodej i niezwykle atrakcyjnej aktorki. W końcu "Sasza", bo tak nazywano go w szkole, zdołał skraść serce Teresy Lipowskiej i wkrótce para stanęła na ślubnym kobiercu.

- Zakochałam się w nim na zabój. Kiedy byłam na ostatnim roku, postanowiliśmy się pobrać. Poszłam do ślubu jako dziewica, jemu ofiarowałam swój wianek - wyznała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem gwiazda "M jak miłość".

Po ślubie młode małżeństwo zamieszkało z mamą mężczyzny, jednak relacja z teściową nie układała się po myśli Teresy Lipowskiej. Gwiazda wspomina ją jako kobietę nieznoszącą sprzeciwu i krytykującą jej każdy krok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Teresa Lipowska została zdradzona i wyrzucona z mieszkania

Aktorka z niecierpliwością oczekiwała, kiedy w końcu zamieszka tylko z mężem w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu, kiedy jednak do tego doszło, Teresa Lipowska odkryła łamiącą jej serce tajemnicę ukochanego. Okazało się, że mężczyzna notorycznie ją zdradzał.

- Znudziłam mu się. Później zorientowałam się, że jemu po prostu wystarczała miłość na krótko. Po mnie miał jeszcze pięć żon - wyznała aktorka.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rodzice wypisali swoje dzieci z religii. Zdenerwowany ksiądz natychmiast napisał do nich list, można się wściec
  2. Dramat w salonie piękności, nie żyje młoda kobieta. Zmarła podczas zabiegu
  3. Minister zdrowia ujawnił, co czeka Polaków w styczniu. Będą musieli podjąć decyzję, wszystko poszło na żywo

Później doszło nawet do tego, że mąż wyrzucił ją z domu. Niezamożna aktorka zmuszona była do zamieszkania w hotelu robotniczym. Po rozwodzie całkowicie zerwała kontakt z Aleksandrem Lipowskim. Rozmawiała z nim tylko raz, po śmierci swojego drugiego męża.

- Potem stwierdził, że musimy się wyprowadzić i oddać mieszkanie. Ja się wyprowadziłam, a on tam został... Czyli tym sposobem wyrzucił mnie z mieszkania - przyznała Teresa Lipowska.

Przez lata wspomnienia jej pierwszego małżeństwa były dla aktorki wyjątkowo bolesne. Choć, jak sama przyznała, bardzo chciała wiedzieć, dlaczego "Sasza" ją zostawił, nigdy go o to nie spytała. Mężczyzna zmarł w 2014 roku.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Koronawirus doprowdził do pandemii samotności. Jak można jej zapobiec?
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Kolosalny błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawidłową liczbę
  4. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje trzech księży, wszyscy zmarli w niedzielę
  6. Włóż je do słoiczka i przechowuj całą zimę. Marynowane buraczki koniecznie powinny znaleźć się w twojej spiżarni
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News