Teresa Lipowska spojrzała w niebo i zaniemówiła. Zobaczyła "objawienie" Jezusa i zalała się łzami

Teresa Lipowska spojrzała w niebo i zaniemówiła. Zobaczyła "objawienie" Jezusa i zalała się łzami Źródło: youtube.com/Telewizja Republika

Teresa Lipowska mało komu o tym wspominała, lecz niedawno poczuła się, aby opowiedzieć całą historię publicznie. Podczas pobytu zagranicą, w wyjątkowym, świątecznym okresie, dostąpiła objawienia. Omówiła wszystko ze szczegółami.

Teresa Lipowska jest osobą ogromnie wierzącą. Nie ma się więc co dziwić, że tak mocno przeżywa to, co spotkało ją w Izraelu. Na własne oczy zobaczyła Jezusa, który szedł w jej kierunku. Dla kobiety to emocjonujące doświadczenie.

Teresa Lipowska spędziła święta w Izraelu. Do dziś wspomnienia powodują ogromne emocje

Dla jednej z najjaśniejszych gwiazd serialu "M jak miłość" święta są najważniejszym świętem w roku. Rok w rok Teresa Lipowska spędza godziny, by jej dom wyglądał pięknie, przytulnie i świątecznie, a wszędzie aż błyszczało od czystości. Aktorka uwielbia również kuchcić tradycyjne polskie potrawy. Nie zawsze tak było, bowiem kilka lat temu Teresa Lipowska wybrała się do Izraela, bym tam obchodzić narodziny Jezusa Chrystusa.

Aktorka do tej pory mocno przeżywa wyjazd. Doznała tam bowiem czegoś niewytłumaczalnego. Z rozrzewnieniem wspomina, że było to podczas rejsu statkiem. Po wejściu na pokład wciągnięto na maszt polską banderę, a z głośników rozległ się Mazurek Dąbrowskiego. W pewnym momencie zgromadzone na statku osoby usłyszały "Barkę", jedną z ulubionych pieśni papieża Jana Pawła II. Chwilę potem aktorka doznała objawienia.

"Przez chwilę miałam wrażenie, że widzę Jezusa"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Była piękna pogoda, spojrzałam w niebo, promień słońca utworzył smugę, jakby drogę do naszej łodzi. Przez chwilę miałam wrażenie, że widzę Jezusa, który idzie do nas. Zaniemówiłam. To było niezwykłe doznanie. Wszystkie moje święta z rodziną były cudowne, ale te w Ziemi Świętej wyjątkowe, nie zapomnę ich do końca życia - wspomina Teresa Lipowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek jest w ciąży? Nowe zdjęcia mówią WSZYSTKO
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Aktorka nigdy wcześniej nie wspominała o takich rzeczach. Jest osobą ogromnie religijną i wierzy w Boga, jednak w życiu nie sądziła, że na własnej skórze dostąpi tak nadprzyrodzonego zjawiska. Teresa Lipowska nie zdradziła, czy reszta wycieczkowiczów zauważyła boską postać na niebie tak wyraźnie jak ona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News