Teresa Lipowska wyjawiła prawdę o odejściu z "M jak miłość". Fani oniemieli

Teresa Lipowska wyjawiła prawdę o odejściu z "M jak miłość". Fani oniemieli Źródło: Piotr Molecki East News

Teresa Lipowska od wielu lat kojarzona jest przez widzów z graną w hitowym serialu TVP "M jak miłość" Barbarą Mostowiak. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że aktorka zdecydowała się na krok, który oznacza koniec pewnej ery jednego z najważniejszych polskich seriali. Teraz ekranowa Barbara Mostowiak zdecydowała się przerwać milczenie. Fani poznali całą prawdę, wielu będzie zaskoczonych.

Teresa Lipowska to prawdziwa ikona "M jak miłość". Widzowie uwielbiają postać Barbary Mostowiak, w którą wciela się aktorka. Ostatnio jednak na fanów padł blady strach, że Grabina straci swoją ostoję i Teresa Lipowska po dwudziestu latach podjęła niespodziewaną decyzję o zakończeniu pracy na planie hitu TVP. 

Teresa Lipowska zakończyła pracę na planie serialu

Teresa Lipowska jest mocno związana ze swoją postacią. Nie powinno to dziwić, wszak wciela się w nią od ponad dwudziestu lat. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że aktorka podjęła decyzję, że czas przejść na artystyczną emeryturę i opuszcza ekipę "M jak miłość". Teresa Lipowska zakończyła pracę na planie serialu i udała się na zasłużony urlop. Zdjęcia do najnowszych odcinków kręcone odbywały się mimo pandemii koronawirusa, zatem konieczne były konkretne zmiany w dotychczasowym planie pracy, jednak serialowa Barbara Mostowiak nadal miło wspomina ten czas. Aktorka mimo czasu wolnego zdecydowała się odnieść do pomówień dotyczącej końca jej kariery, wszystko jest już jasne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie ma mowy o zakończeniu jej współpracy z TVP

- Skończyłam zdjęcia do "M jak miłość" i mogę sobie odpocząć. Nie jest prawdą, że odchodzę z serialu. Nigdy takich planów nie miałam, wręcz przeciwnie, chciałabym pracować jak najdłużej - mówiła Teresa Lipowska w jednym z wywiadów cytowanych przez "Super Express". Aktorka ani myśli rezygnować z pojawiania się w rodowej rezydencji klanu Mostowiaków. Plotki dotyczące jej odejścia są zatem zwykłym kłamstwem i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Praca to coś, co daje jej siłę napędową, a jak się okazuje również w życiu prywatnym Teresa Lipowska ma spore powody do zadowolenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz ona. Nie żyje Ewa Demarczyk

2. Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje

3. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia

Teresa Lipowska jest bardzo dumna z syna

Uwielbiana przez widzów Teresa Lipowska zdradziła, że jej ukochany syn spełni niedługo swoje największe marzenie. potomek serialowej Barbary Mostowiak nie zdecydował się pójść w ślady sławnej mamy i podporządkował swoje życie zupełnie innej dziedzinie. Teraz zaczyna w niej odnosić kolejne sukcesy.

- Całe życie marzył, żeby być pilotem i za półtora roku zrealizuje to pragnienie. Wszystkie decyzje mojego syna szanuję - zdradziła w rozmowie Teresa Lipowska, dumna z faktu, że w niedalekiej przyszłości 46-letni syn rozpoczyna upragniony kurs pilota samolotów pasażerskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Wiesław Dębicki
  2. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News