Dramat Teresy Lipowskiej podczas izolacji. Do mediów przedostały się jej smutne słowa

Dramat Teresy Lipowskiej podczas izolacji. Do mediów przedostały się jej smutne słowa Źródło: youtube.com Telewizja Republika

Teresa Lipowska bardzo źle znosi izolację z powodu koronawirusa. Jak wszyscy Polacy musiała ograniczyć wychodzenie z domów, a podczas ostatniego z wywiadów wypowiedziała się smutno o swoim życiu.

Teresa Lipowska udzieliła szczerego wywiadu na temat tego, jak wygląda jej izolacja i jak radzi sobie z rutyną i nudą. Aktorka w smutnych słowach opowiedziała, jak mijają jej dni.

Teresa Lipowska przyznaje, że już nie wytrzymuje

Aktorka znana z roli Teresy w "M jak miłość" stosuje się do zaleceń rządu i nie wychodzi z domu. Znajduje się w grupie ryzyka - ma 82 lata. W wywiadzie, którego udzieliła w "Bądźmy razem w domu" przyznała się, że czasem przerywa swoją izolację. Mieszka w Warszawie, niedaleko Alei Kasztanowej na Ursynowie i kiedy widzi, że nie ma spacerowiczów, wybiera się na krótki spacer, by nie siedzieć cały czas w zamknięciu. Niestety, restrykcje zostały wprowadzone nawet odnośnie parków i aktorka będzie musiała zapomnieć o spacerze wśród drzew.

- Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć... Zrobiłam wszystkie rzeczy, w tym poprałam koce... Siedzenie i nicnierobienie zawodowo jest straszne. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową, której nie robiłam z 13 lat! - mówiła podczas wywiadu Teresa Lipowska.

Tylko rozmowy telefoniczne pozwalają jej wytrwać w izolacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka może liczyć jednak na pomoc syna, Marcina Zaliwskiego. Kiedy potrzebuje zrobić większe zakupy, mężczyzna nie zostawia jej w potrzebie. Teresa Lipowska jak nigdy wcześniej, sporo przesiaduje z telefonem przy uchu. Dzwoni do niej rodzina i wnuki, do których niesamowicie tęskni. Musi jednak przeczekać epidemię, zanim przytuli najbliższych. Przyznaje, że żałuje tylko jednej rzeczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie
2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała łamiące serce zdjęcie

- Mam mnóstwo przyjaciół, więc telefonicznie jestem bardzo aktywna. Najgorsze, co zrobiłam w życiu, to fakt, że nie zaprzyjaźniłam się z internetem! Nie było na to czasu... W tej chwili nie mogę nikogo zaprosić do nauki, bo nie wpuszczam nikogo do domu - przyznaje Teresa Lipowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  4. Banki opublikowały porażające dane. Obrazują prawdziwą skalę kryzysu
  5. Krakowscy naukowcy ogłaszają przełom w poszukiwaniu leku na Covid-19. Pomogło niepozorne zwierzę
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News