Tercet Egzotyczny - testament wokalistki
youtube.com TercetEgzotyczny
Monika Majko - 1 Maja 2020

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska zmarła przed rokiem. Treść jej testamentu jest onieśmielająca

Tercet Egzotyczny pozwolił Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej stać się niezwykle popularną i zgromadzić spory majątek. Gwiazda zmarła w 2019 roku na raka trzustki. o którym dowiedziała się przez przypadek. Wyciekły szczegóły jej testamentu, uwzględniła w nim tylko dwie osoby.

Tercet Egzotyczny to jeden z najdłużej działających polskich zespołów muzycznych. Przez lata główną wokalistką grupy była Izabela Skrybant-Dziewiątkowska, która odeszła w 2019 roku po walce z nowotworem trzustki. Kobieta zdążyła zgromadzić spory majątek dzięki występom na scenach całego świata. Media ujawniły szczegóły jej testamentu.

Tercet Egzotyczny - Izabela Skrybant-Dziewiątkowska zmarła rok temu

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska przyszła na świat w 1938 roku, a w 1960 roku ukończyła Liceum Muzyczne we Wrocławiu. Oprócz kariery muzycznej, kobieta miała za sobą również debiut filmowy. W 1964 roku zagrała w filmie "Rękopis znaleziony w Saragossie" w reżyserii Wojciecha Hassa.

Pieniądze - telefon z AndroidemMasz telefon z Androidem? Jeden błąd może sprawić, że z twojego konta znikną wszystkie pieniądzeCzytaj dalej

O swoim nowotworze wokalistka dowiedziała się przypadkowo w 2017 roku, a lekarze nie dawali jej dużych szans na przeżycie. Pomimo ponurych prognoz Izabela Skrybant-Dziewiątkowska walczyła z chorobą do końca. Gwiazda zmarła 1 maja 2019 roku, a po sobie zostawiła spory majątek.

Media ujawniły, że wokalistka Tercetu Egzotycznego pozostawiła po prawdziwą fortunę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Tercet Egzotyczny istniał od 1963 roku i był jedną z najpopularniejszych polskich grup muzycznych nie tylko w kraju, ale również zagranicą. Wiele lat występów na scenach całego świata pozwoliło wokalistce zgromadzić prawdziwą fortunę. Jak ujawnił "Super Express" Izabela Skrybant-Dziewiątkowska posiadała duże oszczędności, była również właścicielką luksusowej willi z basenem. Budynek znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, a jego wartość oszacowano na około 3 miliony złotych. Dodatkowo wokalistka miała posiadać również sporą kolekcje biżuterii, której była wielką fanką.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie spodziewał, ciało leżało na pobliskim polu. Natychmiast wezwano helikopter i wszystkie służby ratunkowe
2. Kobieta chciała uczcić koniec kwarantanny. Finał niewinnego spaceru okazał się tragiczny

Dziennikarze "Super Expresu" przekazali szczegóły dotyczące testamentu gwiazdy. Kobieta zdążyła uporządkować dokumenty przed śmiercią i spisać swoją ostatnią wolę. Swoje dobra doczesne podzieliła tylko pomiędzy dwie osoby, spadkobierczyniami Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej zostały jej córki: Anna i Katarzyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątek
  3. "Nowy początek" żony Pawła Królikowskiego. Wyznała, jak wygląda jej życie bez męża, wzruszające
  4. IMGW ostrzega, Polaków czeka mróz i śnieg. Nie do pomyślenia, co ma się dziać w maju
  5. Wszyscy oglądali seriale z uwielbianym aktorem. Niestety, lekarze nie zdołali go uratować, odszedł przedwcześnie
  6. Wlał mleko do Coca-Coli. Po 6 godzinach przecierał oczy ze zdumienia

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News