Wiele środowisk – głównie konserwatywnych – przekonuje często, że homoseksualizmem można się „zarazić”. Chodzi tu przede wszystkim o „zarażanie” poprzez wychowywanie i podawanie dziecku „homoseksualnych wzorców”. Teraz pojawiły się wyniki badań, według których homoseksualizmem można się rzeczywiście zarazić po dłuższym kontakcie z określonymi związkami chemicznymi.

Badania, na razie przeprowadzone jedynie na płazach, wykazują, że zwierzęta wystawione na długie działanie specjalnych pestycydów oraz herbicydów – które są najczęściej dodawane do wody – pewnym momencie stają się… homoseksualne.

Chodzi tu głównie o najbardziej popularny herbicyd w Stanach Zjednoczonych – atrazynę. Płazy, a dokładnie rzecz ujmując męskie osobniki żab, pod wpływem wspomnianego związku chemicznego przechodziły „chemiczną kastrację” i zaczęły się „zachowywać kobieco”. W pewnym momencie same zaczęły również ze sobą kopulować.

Środowiska „sceptycznie nastawione” do LBGT podchwyciły od razu temat i wykorzystały wyniki wspomnianych badań jako argumentu przeciwko tajemniczym globalistom, którzy mają rzekomo „zatruwać” wodę, która trafia do amerykańskich kranów i „zarażać” mężczyzn homoseksualizmem.

źródło: medicine news

...

Zobacz również