Co jakiś czas w sieci pojawiają się niesamowite filmy, które mają być dowodem na istnienie UFO. Niezidentyfikowane obiekty pojawiają się nagle na ekranie i w przeciągu kilku kolejnych chwil znikają, zostawiając po sobie tylko szereg pytań.

Tak było i tym razem. Mieszkańcy Puebla de Zaragoza 24. stycznia około godziny 18:30 mieli okazję podziwiać dziwne zjawisko, którego nie sposób wytłumaczyć. Z wulkanu Iztaccíhuatl wyleciał dziwny obiekt w kształcie kuli, która na dodatek mieniła się światłem.

Kula szybowała nad miastem przed kolejnych 50 sekund i wznosząc się od strony wulkanu leciała w stronę centrum. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu zamieszczona na jednym z najwyższych budynków w Puebla de Zaragoza. Jak dotąd bez odpowiedzi pozostało pytanie czym był przedziwny obiekt, co robił w wulkanie Iztaccíhuatl i dokąd się udał.

https://www.youtube.com/watch?v=k85Oul-lL8k

pt

ŹRÓDŁOyoutube,com

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.