#TeoriaSpiskowa Tylko w tych 4 krajach Rotschild i Soros nie mają żadnych wpływów!

#TeoriaSpiskowa Tylko w tych 4 krajach Rotschild i Soros nie mają żadnych wpływów! Źródło: źródło: wikimedia.org, pixabay.com

George'a Sorosa i rodzinę Rothschildów zna praktycznie każdy. O tych bogaczach mówi się bardzo często. Jak wskazuje wielu zwolenników teorii spiskowych, to ludzie nie tylko opływający w luksusy, ale także cieszący się wpływem na decyzje wielu państw. Wiadomo wszem i wobec, że pieniądze otwierają drogę do wielkiej polityki i władzy. Zdaniem niektórych są jednak kraje, które opierają się ich woli.

Państwa, które nie uginają się przed możnymi, znamy dobrze wszyscy, gdyż te są wytykane przez inne jako niedemokratyczne i rządzone przez szaleńców. Nie bez powodu są tak nazywane - wpływowi bogacze i inne rządy chcą zmniejszyć pozycję ich przywódców. Trudno jednak kłócić się z Władimirem Putinem, który jest jednym z tych nieugiętych. Jak twierdzą fani teorii spiskowych, to właśnie Rosja, Korea Północna, Chiny i Syria są krajami, które nie reagują na kolejne odezwy Sorosa i Rothschilda. Wytykane im problemy z demokracją są powszechnie znane i wałkowane w mediach od lat. Choć nie ulega wątpliwości, że zwykłym ludziom żyje się w tych krajach ciężko, to właśnie te państwa nie słuchają kolejnych apeli bogaczy. Ci wzywają przywódców tych państw do wprowadzenia demokratycznych rządów ze względu na dobro swoich obywateli. Kraje te wciąż jednak trzymają się swoich zasad i praw, często bardzo bestialskich, które przez lata udało im się wypracować. Niektórzy zwolennicy teorii spiskowych twierdzą wręcz, że jedno z nich, Syria, było tak krnąbrne, że aż wybuchła w nim wojna. Ich zdaniem to wcale nie ISIS jest za nią odpowiedzialne, a machinacje bogaczy, którzy zdenerwowani brakiem wpływu na jej politykę, postanowili ją ukarać.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News