O tym, co wydarzyło się na początku sierpnia w Polsce, nie da się zapomnieć. Potężna wichura zniszczyła kraj od południa na północ. 40 tys. ha lasów i 2,5 tys. domów zostało zniszczonych. Usuwanie skutków nawałnicy trwało jeszcze długi czas. Niektórzy twierdzą jednak, że nie ma tu mowy o żadnych siłach natury. Kataklizm wywołać miał człowiek.

Skąd tak niesamowite rewelacje? Wszystko przez podejrzenia, jakie wzbudza amerykański program HAARP. Ta broń klimatyczna ma już działać i być wykorzystywana do niszczenia ogromnych połaci ziemi za pomocą sztucznie wywoływanych kataklizmów. Tak przekonują przynajmniej zwolennicy teorii spiskowych.

Ich zdaniem nasi rosyjscy sąsiedzi dysponują podobnymi systemami, które jednak nie zostały ujawnione. Rosjanie mieli wypróbować na Polsce działanie swojej broni właśnie 11 sierpnia. To miałoby tłumaczyć, dlaczego w naszym klimacie doszło do takiego zniszczenia, które całkowicie nie pasuje do warunków polskich.

Co więcej, wątpliwości wzbudzają także zdjęcia satelitarne wykonywane z wykorzystaniem technologii CMAX. Widać na nich dziwne kręgi, które mają być potwierdzeniem tego, że nawałnica była sztucznie wywołana. Wszystkie te zarzuty o sztucznie wywoływanym kataklizmie odpierają jednak eksperci z portalu dobrapogoda24.pl. Jak przekonują, kręgi na zdjęciach to zjawisko Bright band, które wywołał zlokalizowany pod Poznaniem radar.

– Obraz wynika z techniki wykorzystywanej przez radar do skanowania atmosfery i prezentowania później pomiaru w formie graficznej. W nomenklaturze meteorologicznej nazywamy to zjawisko „Bright band”, czyli jasne pasmo – czytamy w wytłumaczeniu na dobrapogoda24.pl.

źródło: youtube.com
źródło: zmianynaziemi.pl

źródło: planeta.fm

TE zdjęcia dzikiej przyrody zaprą ci dech w piersiach!


10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością

...

Zobacz również