#TeoriaSpiskowa Odczytano przepowiednie Nostradamusa. Czeka nas wielka wojna

#TeoriaSpiskowa Odczytano przepowiednie Nostradamusa. Czeka nas wielka wojna Źródło: źródło: yournewswire.com, thedcgazette.com

Jeżeli mieliście wielkie plany na 2017 rok, możecie je śmiało odwołać. Większość z nas nie przeżyje tych 12 miesięcy. Tak przynajmniej twierdzą zrzeszeni w Amerykańskim Towarzystwie Nostradamusa eksperci. Ci są zdania, że odszyfrowali znaczenie przepowiedni znanego proroka.

Koniec jest bliski - takie wnioski wysuwają amerykańscy badacze wieszczeń francuskiego jasnowidza. Wnikliwe badania nad kolejnymi przepowiedniami Nostradamusa, zwanymi centuriami, miały doprowadzić Amerykanów do rozwikłania zawartych w nich zagadek.

Porównywanie kolejnych zdarzeń ze słowami XVI-wiecznego jasnowidza doprowadziło badaczy do mrocznej prawdy. Okazuje się, że Nostradamus kilkaset lat temu już przepowiedział konflikt Zachodu z Państwem Islamskim. Wedle jego słów, kalifat zaleje swoimi hordami Stary Kontynent.

 - Opuszczona Europo, szykuj się na inwazję hord spod znaku półksiężyca! (…) Wojna sprzymierzy się z naturą, przeciw pokojowi, ofiara całopalna w niebie wywoła deszcz krwi na skałach - brzmi fragment przepowiedni.

Według badań Amerykanów, Europa zostanie osamotniona przez USA i pozostawiona na pastwę losu. Wkrótce potem Chiny mają wejść w sojusz z ekstremistami islamskimi i uderzyć w Rosję. To doprowadzi do wybuchu globalnego konfliktu. Użycie broni atomowej i biologicznej będzie tylko kwestią czasu.

Z zapisków Nostradamusa wynika, że III Wojna Światowa, zwana przez jasnowidza Trzecim Antychrystem, potrwa 27 lat. Konflikt ma być tak wyniszczający, że większość populacji świata go nie przeżyje. Według słów proroka, pierwszym sygnałem zapowiadającym wielką wojnę będzie upadek UE, który nastąpi po bankructwie Włoch.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News