W sieci, na blogu robertbrzoza.pl pojawił się mini-dokument przedstawiający sytuacje w polskich budkach z kebabem, jako dramatyczną. Autor stawia teorie o celowym zatruwaniu dań przez kucharzy. 

Twórca filmu w swojej pracy przedstawił dane zaczerpnięte z GUS na temat ilości lokali z kebabem i tego, jaki procent z nich należy do Muzułmanów. Później na podstawie tych danych wysnuł teorie o „wojnie kebabowej” z Polakami.

Powołując się na rzekomo nie podawane z powodu poprawności politycznej informacje sanepidu, ujawnił też dodatki do jedzenia, które w tej wojnie mają odgrywać największą rolę. Jak czytamy na blogu są to: ekskrementy, paznokcie, włosy z okolic intymnych, ale także bakterie wielu niebezpiecznych chorób – czerwonki, bakterie coli…

Wątki teorii spiskowej łączą się w większą całość zwaną inwazją Islamu na Europę. Kebab ma w niej wielkie znaczenie. Pozornie niewinna potrawa staje się narzędziem islamizacji.

-„To jest prawdziwy Islam. Za fasadą uśmiechu, życzliwości kryje się okrutna twarz wyznawców Mahometa i Allaha. Dlatego twierdzę, że system polityczno-religijny jakim jest Islam, powinien być w Polsce zakazany.”

https://www.youtube.com/watch?v=z20oiRembzM

 

 

...

Zobacz również