Okazuje się, że wiele wspólnego może mieć ze sobą obecna kanclerz Niemiec Angela Merkel i dyktator III Rzeszy Niemieckiej Adolf Hitler. Za pokrewieństwem, w ich przypadku, ma przemawiać… porównanie charakterystyki ich twarzy. 

Co ciekawe, sceptycy mówią o teorii spiskowej – gdzie Angela Merkel mogłaby być córką Adolfa Hitlera. Rzekomo można posiłkować się dokumentami, które mają potwierdzić te doniesienia.

Już kilka lat temu zaczęto spekulować na temat pokrewieństwa Angeli Merkel i Adolfa Hitlera. Kanadyjski dziennikarz Benjamin Fulford już w 2011 roku stwierdził, że:

– Dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera – została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego – totalitarnego rządu światowego.

Jedna z sióstr Braun mogła zostać zapłodniona spermą, zamrożoną w czasie II wojny światowej. Kobieta była towarzyszką życia dyktatora III Rzeszy. Razem mieli uciec do Argentyny.

Kolejnym istotnym dowodem są fizyczne artefakty w postaci fotografii, na których widać młodą Merkel i matkę Hitlera.

 

Źródło: evilyoshida.com

Patrząc na fotografie można odnieść wrażenie, że krawędzie górnych powiek, usytuowanie oczu i kształt nosa oraz inne elementy są podobne zarówno u jednej jak i u drugiej kobiety. Co może sugerować powiązania rodzinne.

Z kolei druga fotografia pokazuje podobieństwo córki do ojca. Zdjęcie pochodzi z artykułu „Co się stało z zamrożoną spermą Hitlera?” umieszczonego na stronie helpfreetheearth.com.

 

 

...

Zobacz również