astronautka
fot. pixabay.com/youtube.com
Wiadomości Pikio - 18 Listopada 2016

#TeoriaSpiskowa Astronautka poinformowała o obcych przed próbą samobójczą

W mediach pojawiła się wiadomość, jakoby pierwsza we Francji astronautka wykrzykiwała przerażające ostrzeżenie dla Ziemian podczas próby samobójczej.

W 1993 roku Claudie została zapasowym członkiem załogi misji Mir Altaïr, tam też poznała swojego przyszłego męża. W 1996 roku odwiedziła stację Mir w ramach współpracy rosyjsko-francuskiej. W 2001 roku została pierwszą europejką, która weszła na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Po zakończeniu lotów w kosmos przez parę lat zajmowała się polityką, a następnie pracowała w laboratorium biologicznym w Instytucie Pasteura.

W grudniu 2008 roku pojawiła się wiadomość, że Claudie musiała być pędem przewieziona do szpitala. Miała przedawkować wtedy leki nasenne i zapaść w śpiączkę. Według świadków kobieta tuż przed transportem do szpitala miała wrzeszczeć "Ziemia musi zostać ostrzeżona!". Kobieta była w takim szale, że musiała zostać skrępowana przez ratowników.

Claudie Haignere jest teraz dyrektorem największego naukowego muzeum w Europie. Twierdzi, że incydent był spowodowany wypaleniem zawodowym. Jednak zdaniem fanów teorii spiskowych kobieta z premedytacją próbowała ostrzec świat.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk źródło: nypost.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News