Ten występ czarnoskórej gwiazdy doprowadził lewicę do wściekłości. Chcą ją zabić (ZDJĘCIA + VIDEO)

Ten występ czarnoskórej gwiazdy doprowadził lewicę do wściekłości. Chcą ją zabić (ZDJĘCIA + VIDEO)

Chociaż rozdanie nagród Grammy już za nami echa tej imprezy wciąż rozbrzmiewają. To wszystko dzięki kreacji jednej z piosenkarek, która pojawiła się na wydarzeniu. Joy Villa, bo tak jej na imię, poraziła zebranych swoją kreacją.

Amerykańska czarnoskóra gwiazda, znana pod pseudonimem Princess Joy Villa, pojawiła się bowiem na rozdaniu nagród w niebieskiej sukni. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że gwiazda przyozdobiła swą kreację hasłem wyborczym oskarżanego o rasizm Donalda Trumpa, czyli popularnym "Make America Great Again" (Uczyńmy Amerykę znów wielką).

Kreacja wokalistki nie przeszła oczywiście bez echa w mediach i środowiskach, zwłaszcza lewicowych. Te nie pozostawiły na artystce suchej nitki. Villa od momentu pojawienia się na rozdaniu wyzywana jest od najgorszych. Hejt pod jej adresem dotarł nawet na Wikipedię, gdzie nieznany edytor zmienił jej pseudonim Princess Joy Villa na "Princes Trump Trash".

źródlo: twitter.com/AlHannaford

Lewicowi aktywiści nie myśleli jednak poprzestać na tym. Na Twitterze pojawiły się bowiem groźby śmierci pod adresem Villi.

źródło: twitter.com/ItsCrystalBxtch

 

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News